Wpis z mikrobloga

Reklamuja by zwiększyć popyt na dany produkt, a przeważnie reklamowane są gówna, bo rzekomo "dobrego towaru nie trzeba reklamować" ¯_(ツ)_/¯


@userrrr: Załóżmy, ze wpadłeś na pomysł i wyprodukowałeś przykładowo gumki do włosów, które nie niszczą włosów i się swietnie trzymają na głowie. Produkt jest świetny, po prostu szał. Jak sobie wyobrażasz, aby ludzie kupowali twoje gumki bez reklamy? Na komfort nie reklamowania mogą sobie pozwolić tylko produkty specjalistyczne, które już maja
jak ktoś ma się dowiedzieć o produkcie bez reklamy? wyłącz ten swój chłopski rozumek bo nie tak działa świat xD


@SmakoszKotow: to chyba na starszych ludzi głównie dziala. Nie wiem kiedy ostatni raz reklama mnie zachęciła do czegokolwiek, jak już to opłacone rankingi na specjalistycznych stronach, czy pozycjonowanie w google

Jedzenie kupuje po makrosach i cenie, jak np. pojawi się w Biedronce chudy serek albo twaróg z 60g białka za 3
to chyba na starszych ludzi głównie dziala. Nie wiem kiedy ostatni raz reklama mnie zachęciła do czegokolwiek, jak już to opłacone rankingi na specjalistycznych stronach, czy pozycjonowanie w google


@Jaca656565: a myslisz ze czemu rolex sponsoruje formule jeden, jak wiekszosci ogladajacych nie stac na rolexa? A no dlatego ze dzieki temu buduja rozpoznawalnosc marki, i sprzedaja zegarek warty 3k dolcow za 50k dolcow. Bo nawet janusz na ulicy sie skapnie ze
@F0rr3st: ale reklamy lamborghini są po to, żeby plebs wiedział, że to elita jedzie.

Już pomijam sam fakt poinformowania potencjalnego klienta, że wypuszczono nowy model i może jego półroczne lambo by sobie wymienił.
ale pierdy xD i jak ktoś ma się dowiedzieć o produkcie bez reklamy? wyłącz ten swój chłopski rozumek bo nie tak działa świat xD


@SmakoszKotow: Jakoś kuchenek mikrofalowych nie reklamują. Nawet był temat kiedyś na wykopie dlaczego nie ma żadnych reklam.