Wpis z mikrobloga

Nieoczywiste plusy z mieszkania w #gdansk
+ Jak ktoś nie lubi gorąca, to latem jest chłodno
+ Można pośmieszkować z Januszy, którzy przyjechali kilkaset km, żeby moczyć dupę w wodzie o temperaturze kranówki, jeszcze z sinicami pewnie
  • 31
  • Odpowiedz
@oruniak:
+ Unikalna na skalę światową okazja do doktoryzowania się z oferty zbiorkomu.
+ Możliwość życia w mieście, w którym nie rządzą politycy myślący tylko o swoich stołkach, ale poważni biznesmeni-deweloperzy.
+ Życie w mieście, które nastawia się na komunikację prywatnymi samochodami a nie jakimiś neolewackimi rowerami czy zbiorkomem.
  • Odpowiedz
@Polinik:

Życie w mieście, które nastawia się na komunikację prywatnymi samochodami a nie jakimiś neolewackimi rowerami czy zbiorkomem.

To akurat kolejny z powodów dla których tu mieszkam xD
  • Odpowiedz
@oruniak: No przecież piszę -- miasto zarządzane przez deweloperów, którzy wiedzą, czego mieszkańcy potrzebują a nie przez owładniętych ideologią utrudniania życia mieszkańców politykierów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@oruniak Ja się tu ostatnio pytałem o Oksywie w Gdyni, bardzo przemiła kompetentna pani od nieruchomości nie udawała, że coś tam jest jakoś lub nie tak, tylko jak pytałem, to odpowiadała zgodnie z tym co usłyszałem od innych.

Mieszkania w Gdańsku to kosmos, ale nie taki jak w innych miastach, znalazłem tanio rzekome 'mieszkanie' w Gdańsku, daleko od centrum okazja, zdjęcia super. Wszedłem do środka fajnie spoko. Na pytanie a kto tu
  • Odpowiedz