Wpis z mikrobloga

Jest jakaś nawigacja, która ma funkcje omijania takich miejsc na zasadzie klikam po lewej, albo prawej i wyskakuje opcja omiń z lewej, omiń z prawej?
Wiem, ze lata temu za czasów nawigacji offline (jakieś 2004-2007 chyba tego używałem) dało się stojąc w korku na aplikacji automapa (dedykowanych urządzeniach z windowsemCE) dokładnie tak to zrobić.

Obecnie używam #googlemaps dzien w dzień, ale nic mnie tak nie wnerwia, jak tępe wpieprzanie człowieka w półgodzinny korek, bo akurat mimo wszystko tędy wychodzi „AI” 2 minuty szybciej (#!$%@? frustracje kierowcy i ewentualne możliwe wydłużenie czasu stania nawet 10x)

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #nawigacja #kierowcy #automapa #samochody #carboners
chozi - Jest jakaś nawigacja, która ma funkcje omijania takich miejsc na zasadzie kli...

źródło: comment_1655723114DI9cKeEoi2kXD68oyD29sp.jpg

Pobierz
  • 8
@chozi: Nic lepszego niż google maps nie ma… ostatnio tez zauwazam ze częściej lubi wpusic w korek - w koncu ktos tez musi nim pojechac by zaznaczyc na czerwono. No i jak nie ma nawet alternatywy na twoim zrzucie to mozna sie domyslac ze inne drogi byly jeszcze gorsze. Mam tez wrazenie ze przy 4,5h trasie taki objaz zaoszczedzilby procentowo malo, moze jakby cel byl blizej to by ominelo? Mozemy sie