Wpis z mikrobloga

Mirunie drodzy, co tu się odjaniepawliło, to ja nawet nie.

Słowem wstępu - prowadzę z mamą mały antykwariat, sprzedajemy sobie książki i duperelki jakieś na alledrogo. Oferta jest różna, przeróżna! Trochę filozofii, trochę literatury pięknej, poradniki stare, troszkę ezoteryki - co nam się trafi, to wystawiamy, więc nie ma jakiegoś "motywu przewodniego" naszej oferty.

Z różnymi ludźmi mamy kontakt w tej pracy, wiadomo. Ale to co ostatnio przeczytałyśmy, to aż szok :D

„Szanowna Pani, weszłam ponownie na Pani stronę, chcąc poszukać jeszcze niektórych pozycji, i...zamarłam z przerażenia, co Pani sprzedaje, jak bardzo złe i niebezpieczne także dla Pani oraz Pani Rodziny - i zwiększające Pani odpowiedzialność także za grzechy cudze - Pani sprzedaje. "Biblia szatana", co do której nawet sam La Vey nie był na tyle głupi i naiwny, by ją trzymać we własnym domu, bo doskonale wiedział, jak jest niebezpieczna. Poza tym opis mówi, że to jeszcze nie wszystko, bo ów autor opowiada o tarocie, drugim najbardziej niebezpiecznym narzędziu, które rozbija rodziny i ściąga nawet bardzo poważne choroby na niewinne osoby, w tym dzieci. Nie istnieje samouzdrawianie, to okultyzm w najczystszej postaci: https://allegro.pl/oferta/samokontrola-umyslu-metoda-silvy-samouzdrawianie-12266722018 Makrama to inaczej tybetański splot shamballa, który ma wybitnie duchowe i pogańskie korzenie: https://allegro.pl/oferta/uczymy-sie-makramy-jadwiga-turska-11539083420 . Reszty opisywać nie będę, bo Pani wyodrębniła dział "ezoteryka, magia i ufo". To wszystko powinno być najlepiej spalone po poświęceniu, ale jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to choć skropione wodą święconą i solą/olejem egzorcyzmowanym, nad tym jeszcze powinien zostać zrobiony znak krzyża, i wszystko powinno zostać zniszczone, choćby w niszczarce, z modlitwą ciągła "Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, ochroń nas", po czym natychmiast wyniesione do śmietnika na zewnątrz i z umyciem wodą święconą rąk. + Błogosławię Panią. ”

Taka trochę #bekazkatoli chociaż wiem, że ta osoba jest po prostu bardzo chora.
To oczywiście nie koniec korespondencji, bo na maila odpowiedziałyśmy, ale kolejne odpowiedzi to taki sam bełkot, w który się dowiedziałyśmy, że jesteśmy z mamą winne tego, że małe dzieci mają raka i mają wypadki i łamią rączki i nóżki ;)

Jaka ja jestem szczęśliwa, że sprzedaję tylko przez internet. Jak bym się miała na żywo z takimi ludźmi spotykać, to ja dziękuje bardzo. A tak to mam swoją piwnicę, komputer, robię sobie paczki (co uwielbiam!) i jest dobrze :)

A wy z jakim najdziwniejszym klientem mieliście kontakt? #pytanie

#pracbaza #takbylo #makrama - tworzycie dzieło szatana, wiecie? #szatanowpis #tarot
Nordri - Mirunie drodzy, co tu się odjaniepawliło, to ja nawet nie.

Słowem wstępu ...

źródło: comment_1655791897KkalP5z17BusE1ZkXvQTmK.jpg

Pobierz
  • 70
@Nordri: Zachowanie tej kobiety to 100% katolicka postawa, dla nich każdy rytuał, książki z innej religii to okultyzm jaki i tarot, nawet te śmieszne fetysze indiańskie fetysze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważają to jako bramę czy zaproszenie dla szatana.

Po prostu 99,999% katolików w Polsce to tylko niedziela, święta i posłuchać ksienca bo ociec tak robił i dziadek etc. Sami za bardzo nie ogarniają w co wierzą.
@Zerri: Ok
Odpowiedź mamy (bo ona ma cierpliwość do takich typu akcji i ogromne doświadczenie w postępowaniu z ludźmi)

"Dzień dobry
Spokojnie. Nad ludźmi, których wiara jest silna i niezachwiana, te książki nie mają żadnej mocy. A "Biblię szatana" autorstwa Suligi polecam każdemu, kto wpadł w sidła tarota. Autor sam dał się uwikłać na kilka lat i w momencie, kiedy zorientował się, że to samo zło przynosi zerwał z nim na
@Nartenlener: nie miałabym aż takiej wyobraźni, żeby coś takiego wymyślać :D
Albo klienta, który bardzo kwieciście odpisywał na maile - dosłownie ściana tekstu, a w stopce każdej wiadomości miał długą na kilkadziesiąt linijek listę kotów, które ma obecnie, tych, które już umarły (dla umarłych przy każdym imieniu i dacie śmierci miał dołączoną notatkę o tymże kocie) :D
No i to był pozytywnie zakręcony klient.
A ta kobieta tutaj... jak dla mnie
demon nie ma ani grama litości (...) by nie wyrządzać poważnych szkód: choroby, z nowotworami włącznie także u niewinnych dzieci


@Nordri: czyli wszystko się wyjaśniło - każde cierpienie to nie jest dar od Boga jak opowiada Kościół czy według Biblii mówił Jezus tylko cierpienie jest narzędziem demonów. Szach mat, stara baba mądrzejsza od nauczania Kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Nordri: pracuje w sklepie z kafelkami i kiedyś przyszedł koleś i zaczął warczeć na jedną kolekcje płytek a szczególnie dekory do niej. Były tam jakieś baby z amforami, jakieś lwy czy inne takie. "jak tam można łączyć te postacie? Przecież to rzeźby z różnych epok. Jedna grecka, druga późnorzymska, a tamta olaboga mająca korzenie tureckie! Ja jestem profesorem sztuki i to nie uchodzi. Powinniście coś z tym zrobić ( ͠
Nie istnieje samouzdrawianie, to okultyzm w najczystszej postaci

Ale jak to? Znaczy się, że chrześcijańska biblia kłamie i przedstawia okultystyczne praktyki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dalegor_: Baba jest mikrobiologiem. Wie, że to te szatańskie limfocyty, a nie jakieś okultyzmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nordri: Skoro tak bardzo jej zależy na pozbyciu się tych dzieł szatana to może niech kupi wszystkie te ksiązki i je sama swoimi rękami spali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dacie jakiś fajny rabat na cały komplet i każdy będzie zadowolony :D