Wpis z mikrobloga

@ataraksja: tak, to mamy w planach. Rozpisalem nam: Katanie, Syrakuzy, Etnę (+brotne niedaleko Etny jeśli uda się dostać), Aci Castello i Aci Trezze, Taormine, Mesyne, Caltagirone. Obecnie kombinuję nad propozycją Mirka z wyższych postów, tzn Milazzo i prom żeby obejrzeć wysepki na morzu Eolskim
  • Odpowiedz
@noelus: trochę drogawo to wychodzi- dziewczyna bieda student jest. Xd Czytałem artykuł a pro po wjazdu właśnie w tej formie o której piszesz i cenowo podobnie oscylowało. Bardzo mi się podoba taki pomysl, i chyba bym sobie w brode pluł do końca życia jeśli nie skorzystam z tych kolejek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: no ja sobie ciągle pluje w brodę, bo miałem chętkę na taki właśnie treking ale non stop z buta, od 1900 (ew. 2400) na szczyt 3300 ;) no ale Etna wybuchała akurat MEGA mocno na początku czerwca ;/ nic no, mam powód, żeby odwiedzić Sycylię jeszcze rax xD

Protip: jeżeli nie planujesz wypożyczenia samochodu, to rozważ jedną z takich wycieczek która ma dowóz z Katanii albo Taorminy, bo autobus z
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Sycylia w dużych miastach trochę jak Afryka. Bardzo dużo czarnych. Przykładowo w Palermo chodzenie wieczorem nie należy do zbyt przyjemnych odczuć. Fakt nikt mnie nie zaczepił, ale wzrok 10 czarnych na Ciebie i Twoja dziewczynę jak przechodzisz przez jakiś placyk nie należy do komfortowych. W centrum często jest dużo policji z bronią długą żeby turyści się nie bali. Z fajnych miejsc to na napewno Castelmola albo Erice.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi nie sluchaj #!$%@? o ludziach czarnoskórych w tych okolicach , wczoraj wrocilem, caly wyjazd wszedzie chodzilem sam po całej Katanii, na najwieksze slumsy dzielnice tylko czarnych sie zapuszczałem rowniez bardzo poznym wieczorem i ani jednego słowa zaczepki ani żadnych krzywych min, normalni ludzie jak każdy inny, na tyle co tam chodzilem po ich dzielnicach to w Polsce przy jakichs kamienicach juz bym pare ładnych razy zostal zaczepiony
  • Odpowiedz