Wpis z mikrobloga

@Gialliard: staffiki to są najgorsze i zarazem najlepsze psiulki na świecie :3 nigdy nie polecam, ale innej rasy nie chcę już przenigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze? Siedzę w psach długo, a do tej pory nie umiem określić która rasa #!$%@? się takim optymizmem życiowym, nastawieniem na pracę z człowiekiem i bliskość z nim, imo to są najbardziej proludzkie i najweselsze psiaki, najszczerzej w życiu śmieję się
  • Odpowiedz
@matryja: bardzo bardzo, ja dwa lata chodziłam po ścianach bez psa, a teraz jak tylko mogę nie siedzieć w domu, to nie siedzę i to jest najsuper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niemniej za kota podziękuję, jako zdeklarowana kociara przez 2/3 swojego życia, posiadaczka wielu kotów, a dziś to i alergii na kota xD nie umiałabym, kompletnie nie moja bajka :D Ale piękny devon, to muszę przyznać <3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: no piękny każdy się zachwyca a prawda taka że to jest diabeł wcielony i najlepiej to się z nim śpi bo zawsze w nocy przyjdzie się przytulić pod kołderkę a tak to ciężkie życie z kotem
  • Odpowiedz
@matryja: to też jedna z cech, za które nie lubię kotów ¯\_(ツ)_/¯
@Dieqx: kwestia zbudowania z psem relacji opartej o poprawną komunikację i spełnianie psich potrzeb. Polecam pracę z psem, bo szkoda się męczyć ;)
  • Odpowiedz
@matra: Już któryś miesiąc, dzień w dzień pracujemy. Wystarczyło, że pojadę na jeden dzień służbowo, cała praca w #!$%@? i od początku. Albo wstawić wiatrak do pokoju, w którym siedział. Ten sam efekt xD Co z tego, że z nim pracuję, jak to niemal nic nie daje. Nie chce mi się, ale dziewczyna go uwielbia, eh.
  • Odpowiedz
cała praca w #!$%@?


@Dieqx: czemu?

Co z tego, że z nim pracuję, jak to niemal nic nie daje.


@Dieqx: pytanie jak pracujesz i jaki jest konkretnie problem, może sprawdzony (słowo klucz) behawiorysta dałby radę?
  • Odpowiedz
@matra: czemu? Bo zaczął się mnie bać tak jak na początku. XD
Pewnie regularne wizyty u behawiorysty dałyby radę. Jesteśmy bo dłuższej konsultacji i po niby poprawie takie kwiatki
  • Odpowiedz
@Barneyeos: no fajnie, cool story bro ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Dieqx: to jest strasznie dziwne. Może przydałyby się jakieś ćwiczenia i zabawy na budowanie pewności siebie u psa i jednocześnie wzmocnienie relacji, konkretniej, musiałbyś się zachowywać bardziej jak jego jedyny właściciel.
  • Odpowiedz
@matra cool story sis to było w gazetach jak jednego #!$%@?łem gdy biegał bez smyczy i kaganca po polu. Jak wyłapał 7.62 mm między łopatki to truchło przeleciało siłą rozpędu jeszcze 1,5 metra i się pięknie poskładało. Żeby nie było wątpliwości to nie, nie pomyliłem go z dzikiem, doskonale widziałem do czego strzelam i zrobiłem to celowo. Właściciel wyłapał jeszcze w sądzie 5k złotych kary, więc pełen sukces.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@matra: @Barneyeos: ale gość ma rację, kupujecie sobie takie psy rasy mordercy, wypuszczacie ze smyczy, a później zdziwienie, że jak mógł zabić on nie chciał.. Nie powinniście posiadać w pl takich psów że względu na dobro społeczności
  • Odpowiedz
@ChairChandler: a to nie, ja to się nie dziwię że zabił, w końcu po to puszczam ze smyczy żeby zabijał :3
Co ty pieprzysz człowieku? ty w ogóle wiesz o czym piszesz?
Zresztą żadna różnica - tacy jak ty nie dyktują warunków posiadania zwierząt ani przepisów prawa i chwała panu, bo najgorsze co może być to zostawianie decyzji ludziom, nie mającym zielonego pojęcia o czym decydują.
ty zaś ze względu na
  • Odpowiedz