Wpis z mikrobloga

Kompletuję wyprawkę i szukam namiotu na spontaniczne i krótkie wypady. Ważne, aby nie przeciekał i był dosyć trwały. Cenowo to max 250-300 zł (więc nie ma być bardzo profesjonalny)
Znalazłam coś takiego jak w linkach poniżej, ale...

O tym słyszałam, że jakość jest słaba (jeśli chodzi ogólnie o firmę)

inna firma
inny model

O tej firmie nic nie wiem ^

I może macie jakieś doświadczenie z tymi producentami, albo znacie lepsze alternatywy? W jakim sklepie najlepiej zamawiać?

Zdjęcie poglądowe drugiego namiotu.

#las #spaniewlesie #jakinamiot
AliceRed - Kompletuję wyprawkę i szukam namiotu na spontaniczne i krótkie wypady. Waż...

źródło: comment_16559104151L9bTgN0G1LTBCfIhAjtAV.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AliceRed: na AliExpress masz naturehike cloudup jedynkę za 400.
Podobno nie do zajechania.
Teoretycznie wiem bo sam się zastanawiam.
Tylko ja bym chciał lekki do plecaka.
Albo pożycz w Decathlon
m kto jest odpowiedzialny za ten system informatyczny


@AliceRed: każde z tych które pokazałaś to namiot na 2 wypady po których zrozumiesz jaki błąd popełniłaś. nie mówiąc o tym że na 3cim będziesz się oglądać na innych z zazdrością xD
dołóż do tych 300 zł i kup coś co może i Twoje dzieci jeszcze będą mogły brać na camping z tatą xd

ja od siebie mogę polecić Hannah troll s II,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AliceRed: Spójrz na polską firmę Fjord Nansen. Robią bardzo dobry sprzęt w przystępnych cenach.

Generalnie namioty z linków są beznadziejne, bo jednoczęściowe. Jeśli będziesz miała obok auto i w czasie deszczu będziesz mogła się w nim schronić to ok, bo te namioty ochronią Ciebie tylko przed owadami i lekką mżawką. Jak chcesz coś lepszego to kup namiot, który ma oddzielnie sypialnię i tropik. Między nimi będzie kilka cm odstępu i jak