Wpis z mikrobloga

K***a, właśnie wyszedłem od dentysty. 100 zł za zdjęcie panoramiczne i 500 zł za jeden ząb! Za założenie zwykłej plomby na 7ce, nie jakieś kanałowe czy coś. Masakra, teraz zamiast zęba boli mnie portfel i nie wiem co gorsze.. Rozbój w biały dzień. (,)

#gorzkiezale #przegryw #dentysta
  • 14
@runcek: jak był mikroskop to koferdam na 99% też. jak nie patrzysz co stomatolog robi można tego nawet nie zauważyć, zwłaszcza jeśli ząb "górny" bo na dole to jęzorem od razu poczujesz
@TwujKoshmar: jak wolisz robić tego zęba od nowa za rok czy dwa, żeby mieć wyborowane jeszcze więcej to jasne - można na NFZ, tylko to jest decyzja optymalna wyłącznie finansowo, bo zdrowotnie już nie
@affairz: Koferdamu nie było. Ja u dentysty śpię XD No ale oks, już wiem czemu tyle policzył. 100zl panorama, 150 wizyta + 350 ząb ale nie wiem o co chodzi ze 150 wizyta, bo przegląd ?? Za zobaczenie zębów ? XD trzeba było zostać stomatologiem tylko biologi i chemii nie ogarniałem w szkole, a żeby dostać się na stomatologię to musisz mieć biologię rozszerzona, czyli wiedzieć o jakiś zwierzakach coś co