Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alodnog: A nie przełącza Ci wtedy na Android Auto / Apple Car Play? Może w telefonie masz opcje zmiany połączenia z AA/ACP na "tylko ładuj" i wtedy z powrotem można podłączyć BT?
Nie wiem jak w Toyocie, ale u mnie jest slot USB na ładowanie i drugi na ładowanie + AA. Wpinając się kablem w ten AA domyślnie łączy mi muzykę po kablu, ale właśnie w telefonie mogę zmienić że ma
@Xune: Nie mam Android Auto / Apple Car Play, tylko jakiś autorski system od Toyoty. Jest tylko 1 wejście usb. Generalnie trochę te elektronika jest zacofana w tej toyocie, więc nie zdziwiłbym się gdyby nie dało się tego obejść...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alodnog: taki mam pomysł - może mądry, może głupi - że mogłoby zadziałać użycie kabla, który nie ma linii do transmisji danych. Są takie kable, wtedy nawet podpinając telefon pod PC możliwe jest jedynie ładowanie, transfer danych nie działa. Być może to pozwoliłoby "oszukać" system w samochodzie?
@Alodnog: Powinno działać. To jest pewnie USB do pendrive. Nie ogarnie telefonu. Telefon jedynie się zacznie ładować, a bt dalej będzie laczyl.
Chyba ze masz w aucie wejście iPod i podłączysz iPhone to wtedy umie w muzykę po kablu - polecam, znacznie lepsza jakość.