Wpis z mikrobloga

@palladni: Ten rozdział to chyba najlepszy jaki widziałem w OPM.


Co do teorii, to myślę, że po walce Blast będzie chciał zwerbować Saitamę do swojej grupy, żeby razem walczyli z przeciwnikami typu disaster level: god, ale saitama powie nah, muszę zrobić zakupy czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale potencjał do kontynuacji jest ogromny, byle tylko na samym potencjale się nie skończyło ()
@Voltaire: Ale proszę od naruto się odczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°). No dobra w kilku momentach było słabo jeżeli chodzi o tę wielką wojnę shinobi czy jak to się tam zwało, ale mi się podobało (o Boruto nie wspominam, to w ogóle nie powinno powstać...). A TYBW to był pogchamp i nie mogę się doczekać, aż wyjdzie zanimowane ()
@Jarl_Skyr:
Oczywiscie, ze sie przeniosa do innego wymiaru bo inaczej swiat byl by swiadkiem pokazu sily Saitamy ktory zapewne wygra z 'latwoscia'.
Blast tez nie pokazal pelni mozliwosci, pewnie jego moc (oraz misja "to fight gods") jest powodem opuszczenia ziemi i dlaczego nie pokazal jeszcze swoich 100%. Z drugiej strony, kilka razy zrobil WTF w tym tylko chapterze - czekam na jego reakcje na Saitame. Rozczarowujacym jest tez fakt, ze jednak