Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 87
452 859 + 333 = 453 192

Chłop z lubelskiego pojechał zobaczyć górkę w świętokrzyskim, śmiechu warte xDD.
Drugie #300km w tym roku i w ogóle. Dzisiaj wszystko było super. Pogoda taka nie za zimno, nie za ciepło (no może w środku dnia trochę smaliło od asfatu), akurat. Wiatr tylko momentami wiał w mordę, na szczęście od połowy drogi powrotnej znacznie się uspokoił więc można było rozkręcić nogi. Ogólnie trochę pofolgowałem z przerwami więc czas brutto mnie nie zadowala.

Sam podjazd na Łysą Górę - świetny, nie jakiś mega trudny czy stromy ale robi robotę, no i ten wjazd w Puszczę Jodłową ratuje dupę przy lampie z nieba. Zaskoczył mnie dojazd od Słupi do Huty Nowej bo się nie spodziewałem tych ścianek 5-7%. Zjazd baaardzo przyjemny ale może to być zasługa małej ilości turystów dzisiaj.

+15 #zaliczgmine . Czym by było gminobranie bez ujebów... Na szczęście krótki kawałek, który nie był w planach ale openstreetmap zrobił mnie w ciula bo asfaltowa droga okazała się być polną. Za to w innym miejscu, rzekomy szuter okazał się być dość świeżą asfaltówką przez las więc wyszedł remis. Co raz bardziej mi się podoba ten sport, jazda po jakichś kompletnych wiochach bez żywej duszy :D. Ale to już moje własne podejście do zaliczgmine bo nie jeżdżę pod urzędy, a tylko zaliczam kilka wiosek (minimum) w danej gminie więc nie zbyt ortodoksyjnie.
Już na powrocie, odcinek Iwaniska - Ujazd to ludzie, dajcie spokój, niby droga wojewódzka ale tragedia, co mnie wytelepało na asfaltowych plackach to masakra.
No i jeszcze dzisiaj pierwszy raz płynąłem promem rzecznym :D Elegancko.

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
pawlos10rs - 452 859 + 333 = 453 192

Chłop z lubelskiego pojechał zobaczyć górkę w...

źródło: comment_1656020556rZmxMv3g36j3BGEwmJMTfq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@krabozwierz: Widocznie Zawichost bardziej turystyczny ¯\_(ツ)_/¯
Ktoś mi pisał w poprzednich wpisach, że biorą 5zł, więc byłem pozytywnie zaskoczony jak chłop mi wydał jeszcze złotówkę :D
  • Odpowiedz
@MMARS: tak ale jeszcze w Opatowie, prawie się we mnie #!$%@?ła z podporządkowanej głupia #!$%@? bo zobaczyła, że z mojego naprzeciwka TIR zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i chciała zdążyć wyjechać przed tym tirem, oczywiście w drugą stronę nie spojrzała przez co musiałem zrobić jakiś dziki unik ()
  • Odpowiedz
ziom pisaem Ci że 4 zł XD


@pronter: sry, jakiś gwóźdź w mózgu albo te jajognioty odbierają rozum, oddałbym palca (całej ręki to nie), że widziałem wpis z piątakiem xD
Sama trasa dużo łatwiej poszła niż poprzednie 300 z maja, jak do tego doszło nie wiem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz