Wpis z mikrobloga

Ludzie tak się jarają tym Disney+, a według mnie nie ma tam nic ciekawego. Kupiłem miesiąc na próbę i właśnie po kilku dniach próbowania i przeglądania biblioteki nie natrafiłem na kompletnie nic co by mnie zatrzymało na dłużej niż 20 minut.

Polećcie jakiś serial, który nie jest z marvela, star warsów czy innego chaotycznego uniwersum. Najlepiej coś, co ma parę sezonów. Filmy ani bajki dla dzieci mnie nie interesują. Zagubionych, Prison Break oraz SoA obejrzałem już wcześniej.

#disneyplus #disney
  • 21
Czy na Disney+ są te wszystkie myszki Mickey i kaczory donaldy z lat 50-70 które oglądałem w latach 80-90 na kasetach VHS?
@AceAyato: wiem, że tak to wygląda, ale z początku interesowały mnie właśnie seriale disneya m.in. Mandalorian. Loki, chciałem też zobaczyć Obi Wana Kenobiego, ale wszystkie 3 okazały się nudne jak flaki z olejem i niezbyt pasujące do swoich uniwersum. Szczególnie Mandalorian.
@snoop_catt: jeśli chodzi o SW to polecam Clone Wars animowane bardzo fajne i oddaje ( ͡° ͜ʖ ͡°), ewentualnie Bad Batch. Marvela nie oglądam, a Kenobi to po prostu trochę inna opowieść ale pasuje do swojego uniwersum