Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz337: Nie chciałem jechać nigdzie. Mam 23 lata obecnie. No ale rodzice krzyczą na mnie jak nie chcę z nimi pojechać. Mówią, że zakręcą wodę i prąd jeśli z nimi nie pojadę. Matka mówiła, że kupiła mi bilet i ze sie zmarnuje. Ja nic nie wiedzialem o tym wyjezdzie wczesniej.
@wonsz337: nie jego tylko twój wpis, chłop nie ma kasy i musi mieszkać u nadopiekuńczych rodziców i prawdopodobnie nie ma znajomych z którymi mógłby pojechać, a ty mu proponujesz by jechał sam i miał gdzieś matkę pod której dachem mieszka. To taka normicla peplanina, gdyż on o tym dobrze wie ale nie ma możliwości w tym momencie na zmianę i siedzi w tym gównie.
@Voiman_etsija: Czyli nie lubisz nic robic? Typu: podroze, pracka, interakcje? Zrozumiale. Ale dziwisz sie rodzicom ze na swoj prosty sposob sie na to #!$%@??

A moze nadinterpretowalem i jest inaczej?

Pytam teraz po prostu.
@wonsz337:

"sam pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co będzie robił w takim Mielnie samotny przegryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"


Samotny jestem. Prawdą jest, że nie miałbym co robić. Przegrywem pewnie wiele ludzi by mnie nazwało, nie obraża mnie to.
Czyli nie lubisz nic robic? Typu: podroze, pracka, interakcje? Zrozumiale. Ale dziwisz sie rodzicom ze na swoj prosty sposob sie na to #!$%@??

A moze nadinterpretowalem i jest inaczej?

Pytam teraz po prostu.


@Niedobry: W pracy jeszcze nie byłem, studiuję na razie.
O co chodzi z tym #!$%@? rodziców i czemu moje lubienie bądź nielubienie czegoś miałoby to powodować?