Wpis z mikrobloga

Testuję pierwsze zamówienie i już wiem, że będzie trzeba kilka dokupić ponownie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kwasiury i gruszki faktycznie fajnie kwaśne! Borówki pyszne! Miętowe listki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, tak samo rekiny ice.

Ale największym rozczarowaniem są chyba żujki erytrytrolowe :< 'na szczęście' wykupili większe opakowania i chwyciłem tylko 200g.
Konsystencja dziwna, choć trochę przypominała mi pieczone jabłko - jednak smak jest średni. Nie wiem czy tylko ja takie wrażenie mam, ale jakby wręcz smaku tam za wiele nie było. To już chyba wolę 50g/100g cukru ()


#gusto
  • 12
@Megawonsz_dziewienc: -20% zniżki na dzień ojca.
Nic nie płaci, co się pan czepiasz. Agresywny marketing działa, Mireczki kupujo, kupiłem i ja.
Jestem ciekaw czy ktoś ma podobne odczucia do tych bez cukru, zatem pytam. Z opinii innych zamówiłem pare smaków i jestem zadowolony.
Jeśli nie lubisz żelków to po co ten tag czytasz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@yacolek: Dzięki wielkie za recenzję! ( )
W nagrodę randomowe zdjęcie stockowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie widać po wszystkich recenzjach i opiniach, że to dość randomowe komu to będzie smakować a komu nie :D
Te żelki light mają sporą rzeszę fanów, proszących o dorobienie większej ilości smaków. Ale dobrze, przynajmniej wiesz czego nie zamawiać xD

Fajnie, że spróbowałeś, cieszę się, że
Kwasny_konfident - @yacolek: Dzięki wielkie za recenzję! (✌ ゚ ∀ ゚)
W nagrodę randomo...

źródło: comment_1656081763M9FdZLULLAseqSDXX4kU24.jpg

Pobierz
@yacolek: Nasi specjaliści od marketingu spędzają całe weekendy na waleniu wódy po to by dorównać humorem niektórych wykopków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Radioaktywne, jak nazwa mówi działają wypalająco na Twój język
Ogólnie jak ktoś nie ma wypalonych kubków smakowych, to może kupić by potorturować znajomych, a tak to ja sam nie jestem
@yacolek: dzięki za recenzję! Szkoda, że lighty Ci nie podeszły, to doskonała okazja, żeby zjeść 2x więcej w tych samych kaloriach ( ͡° ͜ʖ ͡°) lighty to moje TOP3, ale oczywiście nie wszystkim muszą smakować
@yacolek Byłem tym który wykupił te bez cukru i potwierdzam Twoją opinie. Konsystencja dziwna, krucha i wcale nie przypomina żelki. W smaku najsłabsze i nie chodzi o ich słodkość. Borówki są moimi ulubionyni. Polecam Twojej uwadze malnki (o boziu jakie dobre)
@Kwasny_konfident Jak mam nieotwarte opakowanie tych erytrytytyrowych miśków z tego tygodnia to jest szansa na zwrot albo podmianę na inne?
@Zyrafywchodzodoszafy: Niestety nie możemy przyjąć zwrotu produktów spożywczych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie można potem odsprzedać takiego produktu, musiałby pójść do utylizacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sumie możesz spróbować porozdawać po znajomych, bo serio niektórym osobom taki smak i struktura mocno smakują

Ogólnie napiszę do Ciebie na priv