Wpis z mikrobloga

często mam uczucie że moja robota mnie dobija, nudzi mi się, czuje bezsens wykonywanych zadań.
Wtedy schodzę na dół i staję za oknem produkcji. Jak tylko zobacze tych tłustych, umorusanych orków i najgorszy sort grażyn z miasta dzień
odrazu staje się lepszy. Dodatkowych walorów dodaje sam unoszący się zapach, mix papierosów i śmierdzącego obiadu z poprzedniego dnia zapakowanego
do pojemnika. Dlaczego oni to robią, codziennie te same ruchy, zero myślenia. Zastanawiam sie jak te młode chłopaki znajdą jakąś kobietę.
Cześć julka, gdzie pracuję ? a jestem robolem i klikam ten sam przycisk cały dzień. Śmieszności nadaje fakt, że zarabiają za takie #!$%@? na 3 brygady jakieś 3,5-4 tysiące złoty.
Upadek człowieczeństwa #pracbaza #praca #korposwiat
  • 4
@Mlodyobiat: Co racja to racja, aktualnie robię na produkcji w rajchu i sam się czuje jak podczłowiek. I tak praca fizyczna jest uwłaczająca oraz gorsza od biurowej. Na fizoli można tylko splunąć, w tym na mnie. Jak pójde do biura to wtedy mogę się nazwać pełnoprawnym człowiekiem a nie dronem robotniczym
Co racja to racja, aktualnie robię na produkcji w rajchu i sam się czuje jak podczłowiek. I tak praca fizyczna jest uwłaczająca oraz gorsza od biurowej. Na fizoli można tylko splunąć, w tym na mnie. Jak pójde do biura to wtedy mogę się nazwać pełnoprawnym człowiekiem a nie dronem robotniczym


@Night_Nine: Głupio myślisz. Znam wielu fizycznych, których praca jest bardziej szanowana niż pracownikow biurowych. Biuro to nie tylko programiści i managerowie