Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji że jest summer sale, planuję wykorzystać promocję 2 pakiety w cenie 1 i zakupić jakieś 2 premki do grindowania. Z racji że interesują mnie ruskie (okolice 4.0) i usa (5.7) najbardziej przemawia do mnie pakiet XM i Turms, lecz chciałbym zadać wam kilka pytań które mnie gryzą:
1. Czy XM i Turms to dobry wybór czy może są jakieś ciekawsze opcje?
2. Czy gierka na wysokich BR'ach aż tak bardzo różni się od 7.0/8.0 (jest to mój najwyższy BR - angole - i dobrze się odnajduję na tych poziomach) i czy odnajdę się na tych top tierach. Bo nie ukrywajmy, nie chce aby grindowanie było katorgą, a wydaje mi się że jak zrobię te 2 fragi w bitwie, to już wpadnie jakiś sensowny expik.
3. Czy wgl się opłaca kupować top tier premke aby przeskoczyć czołgi które mnie nie interesują? Bo jednak będę miał tylko 1 czołg do gry (no chyba ze bede miał backupy) i jak dostanę jakąś rakiete z 5km to niestety gierka się kończy xD. Dodam że jak w usa i zsrr wyexpie 4 ere to będę grał normalnie drzewkowymi czołgami bo one już oddychają, chcę tylko przeskoczyć te "kupska" które są przed nimi. No i też takie premki przydadzą się w przyszłości jak dojdę w drzewkach do tych BR w okolicach 9.0 i bede mógł złożyć jakiś fajny lineup.
Chętnie posłucham wypowiedzi bardziej doświadczonych czołgistów (sam mam niecałe 250h) i z góry dzięki za wszelką pomoc!
#warthunder
  • 11
Czy gierka na wysokich BR'ach aż tak bardzo różni się od 7.0/8.0


@toxicASF: Gra jest zupełnie inna, według mnie gorsza. Całość ogranicza się do tego kto pierwszy kogo zobaczy na termowizji i wciśnie przycisk dalmierza żeby ustawić odległość do strzału. Trochę to przypomina przyśpieszoną rozgrywkę z niskich tierów i na kodach. Do mnie to kompletnie nie trafia.
Najbardziej cieszę się z tego, że mogłem sprawdzić top tier na darmowym dywizjonowym Leopardzie
@toxicASF: ja nie lubię rozgrywki "top tierów" gdzie max co grałem to 9.3. Za szybka rozgrywka tak jak GeWa napisał. Dostajesz #!$%@? od helikopterów 10km od ciebie. Nikt nie zajmuje punktów bo każdy kampi. Mapy są tragicznie małe. Gdyby mapy nie były losowane to by było o wiele lepiej.
@Bad_Sector: To akurat najmniejszy problem XD Lata gry w wociszka sprawiły że zbytnio nie obchodzi mnie drużynka. A na low tierowe premki to trochę mi siana szkoda i wolę wydać więcej i mieć maszynę do robienia całej linii.
@GeWa: Słyszałem właśnie że topka jest właśnie bardziej skillowa :v
@zielonedrzewko: bym kupił to i to ponieważ obydwa zestawy są w summer sale i mogę kupić 2 za 60 euro
@
@toxicASF jaki skill potrzebny jak nie musisz wypatrywać wroga bo widzisz go na termo, a odległość wyznacza Ci w sekundę dalmierz i żadnych poprawek przy strzelaniu nie trzeba brać? To jest granie z ADHD kto szybciej się rozglada i kliknie.
Jak chcesz szybciej badać to kup konto premium, wtedy każdy czołg przyspiesza Ci badanie drzewek, a nie jeden konkretny.
@toxicASF Na topce wszystkiego się nauczysz bo inny gameplay. XM-1 fajna maszynka mobilna. Turmsik to jak turmsik wpuszcza przez działo, dolna płytę i kierowcę więc wybór należy do ciebie
@toxicASF: No gdzieś tak ten exp leci mniej więcej, ale kupując TURMSa licz się z tym, że w teamie będzie 5-10 takich jak ty którzy wyjdą po jednej śmierci przez to twój winrate będzie oscylował w okolicy 30%. Możesz twierdzić że cię drużyna nie obchodzi, ale ona ma ogromny wpływ nie tylko na przyjemność z rozgrywki ale i na zarobki.

Helki nie są absolutnie żadnym problemem jak masz pelotkę, no ale
@GeWa: poniekąd to "ADHD" to jest skill i ogarnianie takiej sytuacji bywa problematyczne dla "nowych" osób w tych tematach. A premke to już mam, nie wyobrażam sobie expienia centków czy fv4202 bez premki XD
@Nooteus: dzięki, o XMie słyszałem że ma średnie pociski, prawda to czy fałsz?
@kubabuba03: no to fakt w aspekcie expienie wygrywanie jest ważne, ale przemęczyć się do 4tej ery i zacząć grać drzewkowymi. Potem jak