Wpis z mikrobloga

Dlaczego dziewczyny wy to robicie? Naprawdę, co wam daje takie zachowanie?

Co chwila jakieś dziewczyny na twitterze wstawiają swoje sylwetki z idiotycznymi opisami. Dzisiaj jakaś dziewczyna wstawila zdjęcie przed lustrem w bieliźnie z podpisem ,,wiem, że jestem gruba, ale patrzcie jaką bieliznę kupiłam!" Widać było, że dziewczyna miała znaczną nadwage, a jak wyglądała większość komentarzy? (Oczywiście dziewczyn):

KOCHANA JAKA TY GRUBA?! TY MASZ PIĘKNA SYLWETKĘ!!!

CUDNIE WYGLĄDASZ!!!

WOW ALE Z D R O W A SYLWETKA xD

Poziom zidiocenia przekracza wszelkie poziomy absurdu. #rozowepaski co wam daje takie bezczelne okłamywanie innych dziewczyn? A wstawiajace po co to robią? Aby podbudować swoją samoocenę?, bo się nie chce im za siebie zadbać? A potem mamy takie rzeczy jak ,,body positive" czy depresję i myśli samobójcze.

Dziewczyna jedna z drugą poczyta takie wysrywy jaka to ona sexy i piękna, a potem rzeczywistość to weryfikuje i bedą depresje i płacz. No ale przecież julki na tweeterze napisały, że ja pinkna jestem (,) Potem się dziwić, że młode kobiety na terapiach w psychiatryku lądują i na x lekach, jak mają tak zlasowane mózgi przez internet.

Nigdy nie spotkałem się z czymś takim wśród mężczyzn.

Wstawił bym post, ale niestety tango down, dziewczyna chyba mentalnie nie wyrobila, bo parę osób prawdę napisało. Tutaj za to mamy kolejny jej wpis, tymczasem jak to typowy grubas, zjada swoje smutki niezdrowym jedzeniem, a za jakiś czas znowu wleci pewnie pościk z sylwetką, bo atencja się nie będzie zgadzać. Wcześniej wstawiła posta dlaczego usunęła post o którym piszę.

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #bekaztwitterowychjulek
technojezus - Dlaczego dziewczyny wy to robicie? Naprawdę, co wam daje takie zachowan...

źródło: comment_1656103300vT07pQLh01UEipVFwfkmIQ.jpg

Pobierz
  • 5
zawsze bawi mnie to wyrachowanie wśród kobiet i że robicie (nie, nie wszystkie) to w białych rękawiczkach.


@Joncrow śmieszne to jest tylko myślenie przez kobiety, że tego nie widać i że ktoś się na to nabierze. Bo że niektórzy się nabierają i im wierzą to już naiwność i przesadna wiara w dobre intencje.