Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kurde no nie wiem, w październiku skończyłem prawie 6 letni związek i od tego czasu miałem tak wywalone w jakiekolwiek relacje. No i jakoś lekko ponad miesiąc temu poznałem pewną pannice z którą wszystko zaczęło się mega dobrze i szybko układać pierwszy raz od tego października. W poniedziałek dostaje piękną wiadomość, soczystą bułę na twarz że to jednak nie to i że nie chce mnie ranić i tyle xD Nie powinienem się w sumie przejmować tym a jednak się giga mocno wkręciłem w nią i tak przykro teraz znowu samemu. #!$%@? z grzybnią bo pewnie nie byłem jedyny i takich jak ja miała wielu w tym czasie no ale co zrobić, trzeba być silny i podnosić ciężkie ciężary.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b639a3d7edf5ce2d6fd3d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

pewnie nie byłem jedyny i takich jak ja miała wielu w tym czasie


Grube projekcje wjechały. Skąd masz takie informacje? I czy poprzedni związek nie zakończyło czasem zachowanie mocno nie fair u drugiej strony, i teraz sobie wkręcasz to samo?

Poza tym, randkowanie takie jest i nie ma się co obrażać, i obwiniać drugiej osoby, że nie chce z Tobą być. Pewnie jeszcze wiele razy ktoś Cię odrzuci, kogoś odrzucisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tak bywa u każdego, miej jaja, olej i zerwij kontakt z nią i tyle, dawanie dalszej atencje to najgorsze co można robić w takich sytuacjach. A łaski często oczekują i myślą że będzie się za nimi latało jeszcze bardziej po takich akcjach.
@ProResHq: masz rację z tym, że randkowanie takie jest i nie ma się co obrażać. Chociaż ja tego wpisu nie odebrałam jakby kogoś obwiniał, raczej tylko chciał się podzielić, że mu przykro, co jest zrozumiałe jeśli się wkręcił w jakąś osobę, a ona w niego nie.

No i projekcji też tu nie widzę, takie są fakty spotykania się z ludźmi w dzisiejszych czasach, zwłaszcza jak się poznaje przez aplikacje xD Mało