Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: oddajcie mi życie, które zostało mi bezpowrotnie, brutalnie odebrane (,)
p.s. ja też lubiłem w wakacje oglądać bajki z rana. Takie te z dżinem Bobem i jeszcze Podróż to serca świata (takie z tygrysem). Ehhhh niech te czasy wrócą...
  • Odpowiedz
@zwodek wiesz to nie jest normalne zeby 8letnie dziecko musialo pracować cale wakacje po 12h albo więcej w polu a to że utrzymywali mnie nie usprawiedliwia wykorzystywania mnie do tego stopnia jako darmowej siły roboczej
  • Odpowiedz
@odislaw niestety postkomunstyczna mentalność niewolnika i kult pracy moich starych sprawiały ze czy deszcz czy nie trzeba było #!$%@? bo jak mozesz mieć wakacje i nic nie robic ech
  • Odpowiedz
Jednak bycie dorosłym jest do bani ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż... gdy stary chlał i nie było co jeść bo przepił wypłatę to nie było różowo. Nigdy nie bił, taki jeden jego plus i rowery nauczył mnie naprawiać, to drugi. Taaaa, ale i tak wtedy było lepiej niż teraz.
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: Spędzam cały dzień z kolegami, bo za gówniaka byłem normikiem i każdy dzień spędzałem na podwórku. Czasem robiliśmy osiedlowe zawody w mortala na pegazie. Piwniczyłem tylko tydzień waksów jak dostałem od rodziców pegaza, a potem grałem jak mi się nudziło i nie było kogo na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysteri0nke

@zwodek wiesz to nie jest normalne zeby 8letnie dziecko musialo pracować cale wakacje po 12h albo więcej w polu a to że utrzymywali mnie nie usprawiedliwia wykorzystywania mnie do tego stopnia jako darmowej siły roboczej


Pracowałeś 12h w polu jako 8 latek? Albo #!$%@?, albo miałeś katów za rodziców.
  • Odpowiedz