Wpis z mikrobloga

@norbert108:

Rzeki sam bym się trochę bał, ale jezioro to co innego. Szczególnie jak na każdym brzegu ktoś siedzi, a wszyscy w okolicy umieją dobrze pływać... bo wychowali się nad wodą.
@Mysteri0nke

Masz 8 lat jest 26 czerwca i matka budzi cie o 4 rano zeby iść maliny i tak przez całe wakacje jesteś po prostu darmową siłą roboczą


A nie wpieprzales później tych malin, albo inne żarcie kupione za te maliny? Myślisz że twojej matce ktoś płacił za zbieranie tych malin, albo za twoje wychowanie? Wtedy nie było pięćset+.
@DamianooTrucker:
jak miałem 8 lat i był 25 czerwca rano to wielce prawdopodobne, że właśnie jechałem na składaku, który dostałem miesiąc wcześniej na komunię po mleko do Pani Brydowej ;)
miesiąc później za pieniądze ze sprzedanych porzeczek rodzice kupili pierwszy kolorowy telewizor, ale nie Rubina, tylko taki nowoczesny, i w Peweksie Atari 65XE Game System.
To był rok 1989, a ja wcześniej komputery widziałem tylko na filmach.
Niecały miesiac wcześniej odbyły
A nie wpieprzales później tych malin, albo inne żarcie kupione za te maliny? Myślisz że twojej matce ktoś płacił za zbieranie tych malin, albo za twoje wychowanie? Wtedy nie było pięćset+.


@zwodek: Super czasy, eh. Dzieciaki pracowały od 4 rano, a tera co, spać by chciały, eh.

Ciekawe jak te wczesne wstawanie się obiło OP-owi an zdrowiu, takie dzieciaki powinny mieć od 8 do 10 godzin nocnego spoczynku a nie wydaje