Wpis z mikrobloga

Boże, jak mnie irytuje Osaka. Nie śledziłem newsów w ostatnim czasie i dopiero dzisiaj wyczytałem, że odpuszcza Wimbledon, bo nazwała go pokazowym turniejem bez punktów. Irytować mnie zaczęła po słynnej aferze z konferencjami prasowymi. Gwiazdeczka, którą trzymano pod kloszem i której wmówiono, że jest taka silna i niezniszczalna, głównie ze wzgląd na oryginalne pochodzenie (połączone rzecz jasna z niewątpliwym talentem). Dopóki była w czołówce to wszystko fajnie, ale pierwszy kryzys formy i już foch na cały świat, bo dlaczego teraz ją krytykują skoro jeszcze pół roku wcześniej każdy ją klepał po plecach i jej powtarzał, że jest taka wspaniała. Kilka trudnych pytań i płacz, bo nagle się okazało, że na świecie istnieją ludzie, którzy cię oceniają. I apogeum jak położyła mecz, bo ktoś z trybun krzyknął „you suck”. Psycha słabsza niż u Andrzeja Gołoty. Nawet jeśli kiedyś wróci do czołówki, to w życiu nie powinna być stawiana za wzór dla młodszych zawodniczek. Takie zachowania powinny być negowane.
#tenis
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fabcio93: Dużo tenisistek i tenisistow ma zrytą psychę. Niektorzy nawet nie wiedzą że Ci ktorzy juz maja sponsorow musieli wyhamowac z emocjami bo ani nie sluza formie ani nie są mile widziane. Jest to tez zwiazane z presją oraz ambicją. Szeroki temat.
@fabcio93: Kobieta osiągnęła sukces w tenisie i czuje wypalenie. Szuka nowych wyzwań. Aktualnie zakłada agencje menadżerską, w której jest np. Kyrgios. Ona pomału odchodzi od tenisa, chyba, że znowu poczuje motywacje. Najważniejsze dla Osaki zawsze było US Open, poczekamy zobaczymy co się wydarzy.
@Madziol127: wedlug mnie to glowny problem to hajs ,a nie wypalenie. 10 razy wiecej zarabia poza kortem to raz, a po drugie zyje teraz w tej #!$%@? bance influ gdzie wszyscy ja caluja w dupe i glaszcza po glowie. Gdy w tenisie jedzie na turniej, dostaje #!$%@?, po #!$%@? niewygodne pytania od dziennikarzy, tysiace krytycznych komentarzy i wiadomosc + hejterzy. To wiadomo ze zara bedzie niby "depresja" i niechec do gry,