Wpis z mikrobloga

Daily reminder że ta cała afera to o dupe potłuc,nikogo to absolutnie nie obchodzi poza wykopkami,weszlakami i jakąś częścią widzów kanału sportowego.Czyli notabene jedną grupą która z braku innego zajęcia lubi sobie nawzajem pałować do takich aferek sprzed ekranów monitora.Stanowskiemu krzywda się nigdy nie stanie,jest już i tak zarobiony i pewne jest że nadal będzie kręcił gruby szmal.Dlatego że wy jeszcze chętniej będziecie wchodzić na jego youtube by zamenifestować swoje oburzenie daniem minusa i napisaniem zgryżliwego komentarza "czesiek 711 hehe" Co do michniewicza to jemu i kadrze daje jakieś 50% szans że być może jakimś psim swędem przy odrobinie szczęścia wyjdą z grupy na mundialu,a to już z pewnością wystarczy byśmy przez kolejne lata oglądali cwanego grubasa.Przecież doskonale wiecie że tak jest i będzie xD

#kanalsportowy
  • 15
@giorgioborgio: Niezgodze się,wiem że niektórym ciężko to będzie przyjąc do wiadomości ale Stanowski jest aktualnie chyba najpopularniejszym dziennikarzem w Polsce i prędko się to nie zmieni.Sam się o tym przekonałem gdy kilka miesięcy temu byłem w swoim domu rodzinnym na krótką chwile,a moja matka z babką oglądały akurat w salonie hejtpark z dodą xD Te jego rozmowy z byłymi i obecnymi gwiazdami showbiznesu przysporzyły mu popularności w całej polsce,w każdej grupie
@bencb: I w jaki sposób ma się to przełożyć na wspomnianą przezemnie dwójke?Biznesy stanowskiego nagle upadną,on sam schowa się do szafy,michniewicza wywalą z roboty i będzie miał wilczy bilet do klubów extraklasy?
@neXes: Pewnie za każdym razem gdy pojawia się głośny temat dzielisz się takimi "oczywistościami", i walisz gruche do swojego oświecenia, przejrzenia na oczy. Ta sama mentalność co pijanego wujka co to za komuny swoje przeżył(czytaj nakradł) i wie lepiej jak to jest i że nic się nie da zrobić.
@Mikka: Lubie po prostu wywoływać ból dupy wykopków,sprawia mi to jakiś rodzaj satysfakcji.Naprzykład przez ostatnie pół roku głównie szczuje na ukraińców,bo #!$%@? mnie ta nacja.#!$%@?ą mnie też wykopki informatyki i ich mniemanie o sobie,dlatego ich też staram się tępić
@bencb: No codzień jestem normalnym człwiekiem,frustratem staje się tylko gdy tu wchodzę i na przykład pod wykopaliskiem z ogłoszeniem embarga na ruski węgiel,widzę radość z tego powodu.Albo z napływu tabunów ukraińców którzy tylko bedą tworzyć problemy w tym kraju.No ale nic,pora odstawić internet a w szczególności ten gównoportal

@kfiatek_na_parapecie: Nie uważam się za takowego,mam duży potencjał intelektualny

@Pilaf: Moge ustawić przypomnienie na telefonie,zobaczymy jak będzie za rok bo mi