Wpis z mikrobloga

Eh ten #introwertyzm . Najlepiej czuje się w domu, czytając książkę lub słuchając podcastu.
Ale! #niebieskipasek mam ekstrawertyka na poziomie ekstremalnym, jak wchodzimy do jakiegoś miejsca to wszyscy go znają lub zaraz będą.(☉☉)
Wczoraj byłam na urodzinach znajomej niebieskiego i trosze popiliśmy. Miałam nadzieję, że z tego powodu zostaniemy w domu i będziemy układać klocki LEGO.
BYLAM W OGROMNYM BŁĘDZIE.
Niebieski chciał jechać na punkowy festiwal ale wyszło tak, że poszliśmy na piknik pewnego stowarzyszenia zawodowego do którego należy jego ojciec, było tam 700 osób xD
Po czym szybki powrót do domu gdzie zmieniłam rajstopy i zabrali mnie na działkę ich znajomego malarza na której było z 20 dorosłych i w uj dzieci.
Jak trzeba to umiem się jakoś dogadać i z tego co wiem to robię dobre wrażenie (na urodzinach jego znajomi nie chcieli uwierzyć że jestem introwertykiem ( )) ale jest to dla mnie skrajnie męczące szczególnie gdy trzeba poznawać nowych ludzi, a imiona przelatują mi przez głowę bez echa -.-
Aaaaa jutro mam chrzest, ale to przynajmniej w mojej rodzinie to jakoś dam rade. Żeby było zabawniej w poniedziałek niebieski zaprosił dwie inne pary na granie w planszówki xD Mam zrobić pizzę, 6 sztuk więc przynajmniej jest coś w czym czuje się pewnie.

Trzymajcie kciuki za resztę moich wakacji.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wakacje #feels
  • 18
@MallaCzarna: właściwie to czuje się niezręcznie po przeczytaniu tego wpisu.
Nie wiem czy pogratulować niebieskiego czy po ojojojwać nad twoim nieszczęsnym losem introwertyczki zmuszonej do ekstrawertycznej przygody czy jeszcze szatan wie czego.

Gratuluje.
Ojojojoj.
Trzymam kciuki.
Whatever¯\_(ツ)_/¯
@Salomonthekrol: cieszę się że moje perypetie, robią za dobre wpisy na wypoku ;)

@losowynick13:
znamy się 7lat prawie a razem 7 miesięcy.
Nie chcę, ale kiedyś sobie obiecałam, że jeśli ktoś będzie chciał mnie uspołecznić to nie będę stawać okoniem.

@Joncrow: haha, to chyba idealna reakcja, sama nie wiem co z tym robić :D
@GratisLPG: czemu? Życie może być ciekawe, trzeba tylko znaleźć kogoś kto umie to zorganizować.

@resuf: fobie społeczne swoją drogą, zbyt często miesza się te pojęcia. Cieszę się, że widzę taką opinię. Spodziewałam się czegoś odwrotnego na wypoku, typu "ok Julka"
Życie może być ciekawe, trzeba tylko znaleźć kogoś kto umie to zorganizować.


@MallaCzarna: Tym zdaniem stwierdzasz, że introwertycy nie umieją nic organizować, a to nieprawda. Dwa, spotkania z ludźmi introwertyków męczą i jakbym rano miał spotkać się na kawie z 6 znajomymi różowej, potem zlot wędkarz a na koniec grill na 20 osób to bym się zabrał i poszedł w #!$%@? do domu. Święty spokój to jest nadstan (