Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 293
Za nami ponad 1000 km po kaukaskich górach. Z kilkuset biwaków jakie odbyłem w życiu, prawdopodobnie do top 3 będę zaliczał właśnie te z tej wyprawy :) zarówno pod względem widoków, jak i klimatu jaki tu panuje.

Jeszcze kilka dni przed nami, jednak pogoda mocno komplikuje już sprawy. Ostatnie 2 noce z burzami, niska temperatura w górach. Do tego trzeba czasem brodzić przez strumienie, zaliczać solidne wypychy. Ale widoki odpłacają trud. Przygoda niewąska!

Jak czas pozwoli, będę jak zwykle po wszystkim informował o relacji pod tagiem -> #byczysnarowerze

Tymczasem Mirków od #rower zapraszam na #strava -> https://www.strava.com/athletes/7485043

Kto nie był, to polecam planować wycieczkę do #gruzja bo powoli widać że inwestują w infrastrukturę i za kilka lat wjedzie tu komercha w kolejne, obecnie przeurocze zakamarki.

Miejscówka ze zdjęcia, to biwak na ponad 2000 m w górach Kaukazu Małego. Dodatkowe foto wrzucę w komentarzu.

A teraz czas najwyższy zwijać ten mokry majdan i wracać na szlak. Pozdr :)

#podroze #bikepacking
byczys - Za nami ponad 1000 km po kaukaskich górach. Z kilkuset biwaków jakie odbyłem...

źródło: comment_165622137665mgZkzmUTJIznyRKxHHie.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@byczys: no i oczywiście szerokości, pięknych widoków i tylko pozytywnych niespodzianek :) i uważaj na tereny "autonomiczne" w Gruzji - z opowieści znajomego motocyklisty wiem, że ciężko z nich się wydostać.