Wpis z mikrobloga

Jaki odkurzacz budowlany kupić, do 500zł. Głównie pod bruzdowanie, odsysanie pyłów. Fajnie jakby był bez workowy, albo miał jakiś "wielorazowy" worek. Jeszcze potrzebowałbym nakładkę do szlifierki 230mm na ten odkurzacz. Chciałbym to mieć w max 2 dni, więc długie dostawy odpadają. Szukać bardziej po firmach- dedra, karcher czy jakiś "firmy krzak"?

#elektryka #remontujzwykopem
  • 15
przerobiłem juz 4 odkurzacze pod bruzdownice :D parksida, graphita, karchera i flexa :) 2 pierwsze zajechały się w rok :D jakbym dalej używał karchera to pewnie koszt worków przekroczył by zakup 3 nowych odkurzaczy :d a przy flexie z otrzepywaniem filtrów niczym sie nie przejmujesz :) ale coś za coś :)
do 500zł. Głównie pod bruzdowanie, odsysanie pyłów.


@Pajonkek: zapomnij, że w tych pieniądzach kupisz odkurzacz który da radę.

albo miał jakiś "wielorazowy" worek.


@Pajonkek: o tym też zapomnij. Wielorazowe worki się do gruzu nadają ale nie do pyłu ponieważ musiałbyś taki worek prać po każdym użyciu.

Karcher wd3. ... ssie jak #!$%@?.


@Ibanez_: xD - nie

Black decker polecam, 300 PLN a ssie aż łzy lecą


@Gruby_Wujo: nie
DEDRA DED6600 nie da rady odessać pyłu z ~3m cięcia? Ma 1.4 kW


@Pajonkek: tutaj nie chodzi tylko o moc. Trzeba brać pod uwagę: moc, średnicę węża, powierzchnię i stopień filtracji filtra, system oczyszczania filtra.

nie dam 2k pln za odkurzacz który potrzebuję tylko teraz do remontu


@Pajonkek: to nie daj i wypożycz na dwa dni. Zapłacisz pewnie 300,- i będzie z głowy. Albo kup używany i po skończonej pracy
mam oba i są zajebiste


@Gruby_Wujo: widocznie nie masz porównania z czymś lepszym.Czy podpinałeś do niego szlifierkę z tarczą diamentową turbo i próbowałeś szlifować beton, ściany itp?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: #!$%@? chłopie, są zajebiste jak na odkurzacze do 500 PLN

Jesteś upośledzony czy jaki #!$%@?? Op pyta o odkurzacz do 5 stów więc nie polecaj mu czegoś za 2 k.

Korzystam z niego na piaskarni więc alt czas jest w pyle i daje radę do moich potrzeb więc i opowi wystarczy
Op pyta o odkurzacz do 5 stów więc nie polecaj mu czegoś za 2 k.


@Gruby_Wujo: nie, chłop pyta o:

Głównie pod bruzdowanie, odsysanie pyłów.

Za 500 odkurzacz do tych celów się nie nadaje. Jak widać powyżej ja i kilka innych osób próbują mu to wyjaśnić.
Zadałem Ci pytanie czy używałeś tego odkurzacza do tych celów i nie odpowiedziałeś. Wręcz przeciwnie, wyzywasz mnie i przeklinasz co utożsamiam z faktem, że najprawdopodobniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pajonkek: zgodzę się się @ksiak, kupiłem sobie za stówkę odkurzacz z biedry, remont przeżył wzorowo ale do szlifowania ścian i bruzdowania to filtr i worek musiałem wymieniać co 2 minuty bo wszystko było zapchane. Więc jak ci coś takiego nie przeszkadza to kup najtańszy, kilkanaście worków i filtrów i zmieniaj jak ja. Jak chcesz automatyzację, do niestety tylko mechaniczne otrzepywanie filtra.