Wpis z mikrobloga

Dziwię się, że Kulesza zatrudniając Michniewicza nie spodziewał się, że:
a) prędzej czy później szambo wybije i odbije się to na wizerunku PZPN i całej polskiej piłki, lub
b) spodziewał się, a mimo to podjął ryzyko

Może Kulesza sugerował się tym, że Michniewicz prowadził młodzieżówkę i nie było z tego powodu afery. A po pierwszej konferencji było już za późno, żeby się wycofać. Tak czy owak, smród się będzie ciągnął jeszcze długo i Kulesza też na tym dużo straci.
#kanalsportowy #reprezentacja #mecz
  • 5
@Adu_Jean: Z jednej strony radość, że już nie ma tego bajeranta w Legii patrząc na to jaki syf za sobą zostawił, o Runjaicia jestem spokojny i zachwycony że udało się go zgarnąć, a z drugiej strony no to idź pan w #!$%@? z tą reprezentacją, moja niechęć do typa tylko wzrosła po tych wydarzeniach ()
@jacas: mnie zatrudnienie Michniewicza dziwi z innego powodu. Nie przez to, że prawie Legię z ligi spuścił, taki fachowiec, nie przez to, że ciągnie się za nim 711 powodów przez które selekcjonerem nie powinien być.
Przez Stanowskiego. Dlaczego? Od lat sytuacja z Czesiem jako trenerem wygląda tak, ze nagle Weszło (i Kanał Sportowy) mają informacje z pierwszej ręki O WSZYSTKIM. Bo gość WSZYSTKO wynosi z szatni. Przecież nawet w Legii go