Wpis z mikrobloga

Co myślicie o #barber?
Bywam czasem jako model u różnych barberów i mnie opędzlują za free, a raz w życiu byłem tak prywatnie (za 90 zł chyba wtedy) i ogólnie spoko, ale myślę że to jak ktoś lubi sobie tak "dogodzić" self-care, bo fajnie, miło i elegancko, ale spuszczają się nad tą brodą, czy tam combo przez godzinę, tu brzytwa, tu gorący ręcznik, żel, pomada, parownica - fajnie jako mini spa.
Regularnie bym nie latał za te 100-140 zł na taki "zabieg", ale do okazji, by poczuć się dopieszczonym spoko sprawa.

Na "codzień" jednak latam do osiedlowej fryzjerki, co robi mi górę i brodę podetnie za 30zł combo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #fryzjer #modameska #broda
m0rdeczka - Co myślicie o #barber?
Bywam czasem jako model u różnych barberów i mnie...

źródło: comment_1656405715BTor41KxYGt8pk57G8txw7.jpg

Pobierz
  • 6
@m0rdeczka: raz poszedłem do typa polecanego na mirko i powiem tyle: strata czasu na dojazd, ciężko z parkowaniem (bo oczywiście większość jest w centrum) na miejscu jeszcze trzeba było dodatkowo czekać bo miał obsuwę po czym typ przez kilkadziesiąt minut bujał się jak #!$%@? rezus ciągle czymś psikając itd, a po wyjściu zobaczyłem że broda i tak była do poprawienia we własnym zakresie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@goferek: Ja mam średnio długą, miewałem kiedyś taką do mostka i różnie u każdego barbera to było, też trafiłem na jednego takiego kokieta cykającego nożyczkami w powietrzu i psikając wszystkim.
Najgorsze co zauważyłem u niektórych barberów, jak nie większości jest to, że ułożą to na ten moment i jest dobrze, a inaczej się przeczeszesz, a co gorsza umyjesz brodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już nagle wszystko
@m0rdeczka: Gdy jeszcze miałem brodę, to sobie fundowałem taką atrakcję raz w miesiącu na zasadzie "zrobię coś dla siebie". Fajna sprawa. Typ mi tam przycinał, odcinał, golił brodę. Łeb dawałem pod klasyczne golenie brzytwą. Spoko sprawa. Później olejek na brodę. Zawsze mi podawał do powąchania ze trzy, cztery. Wybierałem jeden. Pogawędka. Czułem się jak lord. Zawsze warto umówić się z wyprzedzeniem, bo dobrego barbera zawsze jest kolejka.
Teraz zgoliłem brodę i