Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe, że na ruskim wykopie gość mówiący po polsku z wyraźnym akcentem rosyjskim który szczuje na Polaków i Ukraińców dostał blisko 2000 plusów i jest na stronie główniej? Przecież rosjanie nie rozumieją polskiego. Czy dobrze myślę że po prostu ruskie trolle działające na terytorium Polski zostały w dużej części wybanowane na polskich portalach i zostały im tylko ichniejsze do siania propagandy?

Link do filmiku - https://pikabu. ru/story/korotkoopolyakakh_9228198

#pikabu #wykop #ukraina #wojna #rosja #polska #ciekawostki #pytanie #pytaniedoeksperta
A.....i - Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe, że na ruskim wykopie gość...

źródło: comment_1656406319Vg7QvqneiD6wyboUPs0zDw.jpg

Pobierz
  • 8
@Pawery1: Jakie w takim razie widzisz inne wytłumaczenie. Wyobraź sobie że dziś na stronie głównej Wykopu pojawia się znalezisko całkowicie po rosyjsku, bez żadnego tłumaczenia i autor po rosyjsku szczuje na Ukraińców i Polaków. Ostatnimi czasu nic dziwniejszego nie widziałem więc się zastanawiam
@dziacha: A gdzie ja napisałem że permanentnie? Po prostu od czasu kiedy trzeba weryfikować konto numerem telefonu zakładanie setek kont, na przykład do plusowania własnych znalezisk już nie jest tak banalnie proste i wymaga dużego wysiłku i pieniędzy