Wpis z mikrobloga

prawda jest taka, że w związki w dzisiejszych czasach są dla chadów i true oskarków, jak w ogóle można być poniżej top 10% mężczyzn w społeczeństwie i wchodzić w związek? musisz włożyć tyle wysiłku, zaufania, zasobów i potem jest ogromna szansa, że to stracisz xD ONS/FBW jak masz szansę albo cope z mgtow. inb4 pic rel ja jestem przeciętniakiem i mam cudowny związek z moją julią!
#blackpill
RecessedPrettyboy - prawda jest taka, że w związki w dzisiejszych czasach są dla chad...

źródło: comment_1656415161SWjJA7BKf3pBJJTfZ6RaUF.jpg

Pobierz
  • 23
musisz włożyć tyle wysiłku, zaufania, zasobów i potem jest ogromna szansa, że to stracisz xD


@RecessedPrettyboy:

Wysiłek - posprzątanie chaty jak ma przyjść. No i czasami trzeba jednak podnieść dupę z piwnicy.

Zaufanie - "wkładam" je też w przejazd samochodem przez miasto, że nikt mi nie wyjedzie na czerwonym świetle, podstawa życia w społeczeństwie

Zasoby - w zasadzie to wyszedłem w obecnym związku na plus finansowo (a nawet nie mieszkamy razem)
ONS/FBW jak masz szansę albo cope z mgtow. inb4 pic rel ja jestem przeciętniakiem i mam cudowny związek z moją julią!


@RecessedPrettyboy: jak ktoś nie ma szans na związek to tym bardziej nie ma szans na ONS/FBW. Seks to sposób na pozyskanie i utrzymanie faceta dla kobiety. Jeżeli nie zależy jej na związku z kimś to nie pójdzie z nim do łóżka. Wyjątkiem są turbo samce alfa, z którymi jest w
@sikalafou: większość związków to typowe FWB, nie trzeba "oficjalnie" być w związku by żyć jak w FWB. A z tymi ONSami to zależy, z doświadczenia chadlitów i dynamicznych HTN widzę, że to znacznie bardziej dostępne niż związki i miesiące pajacowania. Ale ja sam nie wiem, bo jestem incelem.
@RecessedPrettyboy: mówisz o chadach, czyli ludziach, którzy jak chcą związek to go mają (bez pajacowania, poniżania się). A pierwszy post sugeruje jakby ktoś nie mógł wejśc w związek bo jest odpadem genetycznym, ale ma szansę na seks bez zobowiązań
@sikalafou: to ciekawe bo mi mimo że zależało na związkach to laski wolały ze mną właśnie FWB/ONS, przez co czułem się jak ktoś nie nadający się do związku a jedynie do wykorzystania jako przedmiot seksualny
ciężko Ci to pewnie przyjąć do wiadomości ale tak właśnie było w moim przypadku


@metaled: żeby to była prawda to musiałbyś być uber czadem
nie mówie, że tak nie jest, ale takie coś jest dostępne dla topki topki
@NadmiarNiedoboru: nie jestem czadem w żadnym wypadku, chociaż jak ogr też nie wyglądam, za to kobiety z którymi miałem do czynienia to nie była jakaś topka. Ogólnie odniosłem wrażenie, że po wstępnym poznaniu mnie uznawały, że nie nadam się do związku z nimi ale luźną znajomość z seksem mogą kontynuować.