Wpis z mikrobloga

@Gomusss: Zacznę z grubej rury jak już w poprzednim wpisie zaznaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jak jutro go odbiorę z paczkomaty, to raczej nie skoluje kierowcy i ekipy na te dwie miejscówki o których mówiłem, ale jest jedna rzut beretem od mojego domu - pójdę na skrzyżowanie leśnych dróg 1,5 km od mojego osiedla gdzie jest krzyż i cmentarzyk ofiar zmarłych na cholerę. Tam zrobię test.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: też nie rozumiem idei, ale nie będę odbierał opowi zabawy :D

Sam wyczuwam pewne miejsca, o czym pisałem. Ale widziałbym to raczej od strony pola magnetycznego (jak w eksperymencie z obecnością). Mogą być też inne pasma fal świetlnych lub dźwiękowych - no bo dzieci widzo i piesy/kitku też.
@Czarny-rycerz_40k: Dzięki. Myślę, że chociaż jakieś odgłosy nagram kamerkami w telefonach, bo ten dom opieki społecznej do którego się wybieram to podobno #!$%@? miejsce. Najlepsze jest to, że kumpel (były pracownik) który mnie tam zabierze mówił, że najgrubsza akcja była tam taka, iż jego kolezanka wstając o 1 w nocy na siku (pracownicy sypiali tam często) zauważyła jak jeden pacjent wychodzi z pokoju i idzie przez korytarz do salonu. Pacjent nie