Wpis z mikrobloga

Dziś przychodzę do Was z niebieskimi penisami jak na dłoni - smak: pomyślałbym że jakaś guma balonowa czy inny "smerfny" smak, bo kolor iście jak penis Papy Smerfa (nie pytajcie skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

W każdym razie smak to cukierki ICE. Od dzieciństwa mam uraz do tych cukierków, kojarzą mi się z rąbniętym sąsiadem który częstował tym badziewiem xD Nie, nie pokazywał mi kotków w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko penisy znikają dość szybko, bo tak się siedzi, wcina i wcina... no i tak to wygląda. Konsystencja 1:1 to samo jak inne penisy, smak dość mocno wyczuwalny, jak ktoś lubi miętowe cukierki typu właśnie ICE to na pewno mu posmakuje.

Kombinowałem z jakimś łączeniem smaków wrzucając np. kwaśne konfidentki do pudełka z innymi żelkami i smak jest naprawdę ciekawy - kwaśne cukierki ICE to coś czego nie ma jeszcze nikt, nawet sam @Kwasny_konfident - a czy takie połączenie jest dobre, to Wam nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikaniebieskichpaskow

A no i standardowo - nie ma już tej mąki która była kiedyś i która dawała taki posmak mączny.

Póki co wszystkie żelki penisy mają taką samą konsystencję, różnią się jedynie smakami (TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ XD), są miękkie, jedne dłuższe drugie dłuższe, ale co najlepsze są to smaki których nie znajdziecie normalnie w żelkach - i to jest duży plus.

Wpis ten piszę w ramach tagu #10dnizgusto gdzie dzielę się z Wami codziennie przez 10 dni jak smakują żelki od #gusto oraz co zmieniło się w nich od mojego ostatniego zamówienia które było ponad rok temu.

Dni z Gusto: 6/10

#zelki #jedzzwykopem #jedzenie #dieta
Lapidarny - Dziś przychodzę do Was z niebieskimi penisami jak na dłoni - smak: pomyśl...

źródło: comment_1656448809jRxxqwcUrkfR5NoBAQHQzT.jpg

Pobierz
  • 6