Wpis z mikrobloga

Spasiony Narkoman Prezes wymyślił Majorowi dług do spłacenia. Pachnie kryminałem i współczesnym niewolnictwem. To jest najlepszy moment by zgłosić sprawę do niemieckiej lub polskiej policji. Ta Spasiona Menda pójdzie siedzieć.


@ArmataAgata: Slawek Robi to samo wzgledem Konona od lat placac kononowi glodowe stawki aby wegetował i dlaczego do tego się nie ustosunkowujesz? Dlaczego stosujesz podwojne standardy i hipokryzje?
Mieszkanie, to minimum 500 euro a mieszkał 3 miesiące. Paliwo, opieka nad nim, wątpliwa ale opieka, ustawianie lajtów. No i znoszenie jego zachowania, 1k całkiem uczciwie.


@Lujdziarski: powiedziałbym, że za mało nawet w dobie rosnacych cen mediów spowodowanym wojną na Ukrainie. Wynajmuje w UK trzy pokojowe mieszkanie czynsz 420 funtow media, podatki internet drugie tyle....
@ArmataAgata: I po co niektórzy mieszają w ten temat Sławka, to ja nie wiem.

To, że Sławek jest degeneratem stosującym obrzydliwe metody w celu cementowania swojej władzy nad drugim człowiekiem wcale nie oznacza tego, że postawa uwielbianego na tym tagu niemieckiego prezesika jest akceptowalna.

Niech po prostu szlag już trafi tych wszystkich "opiekunów".
@zymotic: o czym ty piszesz, gosciu rzucil plecakiem. Przygarnal majora zaopiekowal sie a ten w podziekowaniu zwalil konja do umywalki, zeszczal sie, zwyzywal jego kolegow zwyzywal prezesa uzywajac grozb karalnych i co i nie ma ponosic kosekwecji? Moze jeszcze powiesz , ze,recydywa w pierdlu odklepana za niewinnosc?
@Towarzysz_Sobaka: To jak major sprawia mu takie problemy, to niech go po prostu wypieprzy na bruk, a nie żąda od niego kwot wziętych z sufitu.

Ale oczywiście nie zrobi tego, bo nitrodolski póki co napędza wyświetlenia dla tego marnego kanału.

I nie ma znaczenia to czy jest to obiektywnie mówiąc mała czy duża kwota. Tak jak napisał OP, są to metody zbliżone do gangsterskich.

A majora nigdzie nie wybielam. Każdy wie,