Wpis z mikrobloga

To też nie jest powód, żeby kogoś tak gnoic i wykorzystywać sytuację


@Komisarz_Ryba: Nie jest i nic nie usprawiedliwia takich Januszy, którzy zresztą powinni zdychać pod karami za takie zachowanie. Pokazałem ten przykład bo po prostu praca czasami jest ale ludzie i tak siedzą w gówno pracach szkodząc samym sobie. No cóż ludzie nie lubią nieznanego a zmiana pracy to zawsze coś nowego i pewnie dla starszych wywołuje to niepokój.
Rynek pracownika, a rynek nieudacznika, czy tez patusa, który nie zdobył żadnego wykształcenia ani doświadczenia i bałbym mu się powierzyć skaner do skanowania paczek, to dwie różne sprawy.
@Komisarz_Ryba: jak można w takim kołchozie pracować xD ciężko mi sobie wyobrazić poziom desperacji


@cagogsg: bo nie ma innych ofert. W takich miejscach Biedronka to jest całowany po rękach pracodawca, bo płaci więcej niż Janusze i nie leci w #!$%@? (a #!$%@? taki sam). Z tego samego powodu np. ludzie na prowincji lgną do policji, czy straży więziennej, bo to są pewne zawody, gdzie o ile nie jesteś zupełnym kretynem
@FrasierCrane: ja to rozumiem. Po prostu ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, w której ktoś idzie na rozmowę o pracę i dowiaduje się, że będzie zarabiać 6 zł podczas okresu próbnego, a na dodatek szef będzie przerzucać na niego odpowiedzialność za niesprzedany towar . No i oczywiście na czarno, ale to dla niektórych plus :)

Nie trzeba być głupim czy oderwanym od rzeczywistości, tak jak mi to ktoś zarzucił . Po prostu
Partner? No cóż, mężczyźni mają faktycznie gorzej bo większość młodych dziewczyn pcha się do dużych miast. Ale to generalny problem w Polsce: nadwyżka kawalerów, w dużych miastach nie jest jakoś super lepiej.


@Cierniostwor: W dużych miastach jest nadwyżka kobiet, bo wszystkie ze wsi pouciekały na wieś, a w PL ogólnie nie ma takiego problemu z nierównowagą płci co w Chinach, gdzie się robi selektywne aborcje ( ͡° ͜ʖ ͡