Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt: Podpinają sie do maka i srajfona w zależności co obecnie używasz, jak oba naraz to priorytet jest na to co gra obecnie, przełączenie między urządzeniami to kliknięcie sekunda i grasz z drugiego, no wygodne to jest. Dobre mikrofony nikt nie narzekał z rozmówców że dzwonię ze studni, nawet na rowerze jadąc spoko odszumia.

@dwapalcewnatalce: x-kom przynajmniej rok temu trzymał stanowisko że jak będą czyste to przyjmą zwrot
Podpinają sie do maka i srajfona w zależności co obecnie używasz, jak oba naraz to priorytet jest na to co gra obecnie, przełączenie między urządzeniami to kliknięcie sekunda i grasz z drugiego


@Nxtp: a działa to między np. Mac i telefonem z Androidem? Czy tylko między Apple?
@dwapalcewnatalce: Raczej nie zwrócisz. Sam mam je już ponad 2 lata, kupiłem do sgs9, którego później zmieniłem na ip12 - używałem z oboma systemami, bezproblemowo. Dla mnie ich największą zaletą jest wygoda, czy to bieganie, siłka sprzątanie, nawet praca, rozmowy. Bardzo mobilny sprzęt. Teraz być moze są lepsze rozwiązania - mówi się też że końcem tego roku ma wyjść ich nowa wersja. Co do jakośći dźwięku - jest okej, do nausznych