Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,
W tym tygodniu w Polsce była bardzo nieprzyjemna akcja związana z kontrolami. Sprawę opiszę na przykładzie firmy Hempking - jednej z największych w Polsce firm, która produkuje kosmetyki i ekstrakty, ale nie zajmuje się sprzedażą suszy CBD - co jest istotne.

W poniedziałek zawitało do nich 20 funkcjonariuszy policji i urzędu celnego skarbowego. Oczywiście wyposażeni w broń. Dodatkowo siedziba firmy była pionowana całą noc przez dwa radiowozy. Szukali oczywiście przekroczonego suszu. Takie firmy jak hempking są kontrolowane bardzo często przez sanepid(16 kontroli GIS od początku roku miałem w sklepie).

Przebieg kontroli w hempkingu wyglądał całkiem ludzko, ale wiele firm było potraktowane jakby tam w środku byli gangsterzy z bronią, a nie zwykli pracownicy i przedsiębiorcy. Kontrolę odbyły się w ogromnej ilości firm i często ludzie byli skuwani, a susz był konfiskowany.

Sama kontrola nie jest niczym złym, ale sposób jej prowadzenia. Po co ludziom kajdanki zakładać lub kazać leżeć na ziemi kilka godzin? Dodatkowo konfiksata towaru i sprzętu elektronicznego.


#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #polska
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dyspenseria: jak bardzo nieludzkim podczłowiekiem trzeba być aby sankcjonować i utrudniać/uniemożliwiać wam dystrybucję czegoś dzięki czemu np ja prawdopodobnie uniknąłem kalectwa (ŁZS)?

Nie powiem nic więcej bo jakiś mongoł da mi bana. Koniec.
W poniedziałek zawitało do nich 20 funkcjonariuszy policji i urzędu celnego skarbowego. Oczywiście wyposażeni w broń


@Dyspenseria: #!$%@?ąc od zasadności tych kontroli bo wyraźnie szukają do czego można się #!$%@?ć, to jednak funkcjonariusz z bronią to chyba normalna sprawa, bo mają obowiązek ja nosić. xD Jak mi taki wystawiał mandat za parkowanie to też miał broń i jakoś nie czułem się jak gangster xD