Wpis z mikrobloga

@Jastrzi: Dobrze, że zaglądnąłem tutaj, bo już miałem ten fotel w koszyku. Aktualnie siedzę na Sitag Reality i szukam czegoś dobrego z zagłówkiem. Polecisz coś?
@RodowitySloik: jak pierwszy raz na nim w sklepie usiadłem to był spoko. Pierwsze kilka dni w domu też spoko, ale później uda zaczęły boleć. Nie wiem czy ta siatka się tak szybko odkształciła, czy może ja zacząłem jakoś inaczej siadać, ale nie dawałem rady. Próbowałem z poduszką i było lepiej, no ale nie po to kupowałem taki drogi fotel żeby go jeszcze poprawiać jakimiś poduszkami co to później będą się ściągać
@wybacz: jeśli chodzi o dupę to bardzo wygodnie. Plecy również podparte odpowiednio. Mam wersję z pasem. Trochę mniejszy wychył względem ergohumana, po rozłożeniu ale idzie się przyzwyczaić. Zagłówek jak dla mnie za lekko się przestawia. Moim zdaniem powinno chodzić ciężej. Nie skrzypi. Moim zdaniem wart swojej ceny. Zobaczymy na dłuższym dystansie się gwarancja 5 lat uspokaja.
@wybacz: update co do zagłówka. Wkurzał mnie i napisałem do profim. Pani odpisała, że w zał. jest film jak się dostać do śrubki i jak chce to mogę sobie dokręcić i będzie git. Podoba mi się takie podejście do tematu.