Wpis z mikrobloga

Tak jak ostatnio wrzuciłem stolik nocny ze szpuli po kablu
Który cieszył się sporą popularnością, postanowiłem dla syna na 3 urodzony za miesiąc zbudować DOMKO-STATEK z najróżniejszych palet ¯\_(ツ)_/¯
Dzisiaj był pierwszy dzień przymiarek:
*
1. Ogarnąć jakie rodzaje palet mam i jak je wykorzystać, brakuje mi jeszcze jakieś 7 sztuk palet ()
*
2. Zrobić #bigkahunadick z cegieł jako szalunek
*
3. Wstępnie poukładać i określić projekt "domku w statku"
*
4. Wyrównać cegły i przygotować cały spód na następną wolna chwilę.
*
Teraz będzie sporo pracy przede mną bo skręcanie wkrętarka to jest nic ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Cięcie, docinanie, szlifowanie, malowanie, "podłoga", dekoracje, no i nie starczyło palet żeby zobaczyć jaki będzie dach z papą ()
Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać to za miesiąc ?
Klikajcie plusa to będę wołać ()

AVE

#diy #chwalesie #stepujacybudowlaniec #recykling #heheszki #zrobtosam #tatacontent #dzieci
Dumle007 - Tak jak ostatnio wrzuciłem stolik nocny ze szpuli po kablu
Który cieszył ...

źródło: comment_16566135569pjKu2MrgCG4v8wLd6Yc1E.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Dumle007: wszystko fajnie i w ogóle, no ale nie było żadnej mowy o wołaniu. Wiadomo że to zawołanie nikomu życia nie niszczy, ale jak tak każdy zacznie sobie wołać plusujących wpis do kolejnego swojego to zrobi się burdel...

Zrób jakiś tag, kto będzie chciał to będzie obserwował i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Dumle007: #!$%@? Pradęm stare baby i ludzi robiących teasery wpisów.

Zrobisz to wrzuć, na razie dodałeś zdjęcie stery palet do którego zawołałeś mase ludzi.
  • Odpowiedz
@Dumle007: Nie chcę gasić twojego zapału... ale muszę. Pamiętaj, że to ile pracy w to włożysz nie musi w żadnym razie proporcjonalne z radością jaką dzieciakowi tym sprawisz. W skrajnym przypadku, ty pokażesz dzieciakowi wypasiony domek, on się ucieszy... a po chwili znajdzie taki fajny patyk w kształcie pistoletu i już tylko tym się będzie bawił. U Ciebie może być inaczej, u mnie i moich znajomych najczęściej było tak jak opisałem.
  • Odpowiedz
@63274682374: oj uwierz mi. Mój syn niczym się szybko nie nudzi ;) A na aktualny moment wiem co lubi i co mu się podoba, więc przez miesiąc mu się nie zmieni ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nawet jak będzie tylko na te lato, to wiem że będzie za każdym możliwym razem chciał tam iść i sprawi wiele radości, zabaw, jaki i jego własnych spędzonych chwilach, jak po kryjomu
  • Odpowiedz
Dobra sorry jak skończę domek i zrobię zdjęcia końcowe to już nikogo nie zawołam. Olać te plusy, myślałem że kogoś to zainteresowało


@Dumle007: pewnie kogoś zainteresowało, ale to że interesuje się fotowoltaiką nie znaczy że chcę dostawać telefony w tej sprawie. Trochę się za bardzo podpaliłeś i uzyskałeś odwrotny efekt tym wołaniem. Życzę powodzenia i jak planujesz więcej majsterkować to wymyśl sobie jakiś tag i zainteresowane osoby będą sobie obserwować, ewentualnie
  • Odpowiedz
@Dumle007: nie słuchaj tych #!$%@? debili mordo, rób swoje i wołaj np. mnie, bo fajne rzeczy robisz.
Większość z nich siedzi pewnie na #famemma i tego typu gównach, a jak ktoś robi coś konstruktywnego, to im się nie podoba, bo jedyna konstrukcja jaką w życiu stworzyli to ich nieudane życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Załóż tag, rób swoje i ogólnie niech dobry przekaz leci, niech to się
  • Odpowiedz