Wpis z mikrobloga

@larkki: dzban, bo ma luzniejsze podejscie do zycia niz ty xD dla niego to beka i satysfakcja z baitowania katoli, dla ciebie dzban, on swoje ugral na tym, zyskal to co chcial, rozglos nt dziary, ty bedziesz go obrazal jak jakis piwniczak z podlaskiej wiochy xD


jego cialo, wiec niech robi co chce, #!$%@? ci do tego w sumie

@ThiZ po pierwsze, bejtowac i trollowac trzeba umieć, a widzę, że że
Super idoli dzisiaj macie, typ który zrobił dziare, laska która ruchała się z jakaś grupa muzyczną, jakieś patusy którzy chleja i to streamuja, osiągnięcia godne pozazdroszczenia.


@uriel_ck: ja np to oglądam bo to taki cyrk dla mnie. I to, że nawet tam czasem przeczytam co znów te debile #!$%@?ły, nie oznacza, że są dla mnie idolami. Ba ja im nawet niczego nie zazdroszczę bo w większości, żyją na kredyt, psycha sitting
@WhiskeyIHaze nie powiem, bo też mam bekę z debili, ale #!$%@? mnie jak ostatnio zaczęło się mówić, na głupków "trole" albo, że "bejtuja". A co do tych którzy widzą "idoli" w patusach, to ja tylko ostrzegam, że takie osoby same na siebie bata kręcą. Życie nie jest kolorowe, jednemu debilowi na milion uda się zarobić na życie, ale reszta z tego miliona będzie #!$%@? za psi #!$%@? i będą się zastanawiali czemu
nie powiem, bo też mam bekę z debili, ale #!$%@? mnie jak ostatnio zaczęło się mówić, na głupków "trole" albo, że "bejtuja".


@uriel_ck: a to mnie też irytuje bo debil to debil. I jak po kilku wymianach odpowiedzi stwierdzi, że trollował to tylko mnie w tym przekonaniu umacnia bo troll nigdy się nie sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idoli w patusch widzą tylko inne patusy. Według mnie
@Herato: najlepsze jak po tym gdy Bagieta się dwa razy rzucił na niego i potem ta typiara się pyta Kapeli o co chodzi z tym tatuażem ten rzuca ukradkiem niepewne spojrzenie w stronę Bagiety i mówi, że "chyba mieliśmy o tym nie rozmawiać".
Ogólnie mega żenada z Kapeli wzbudzanie kontrowersji na siłę po najmniejszej linii oporu i potem wycieranie sobie głupkowatej twarzy frazesami o tolerancji.
Jeśli dla Ciebie tatuowanie sobie JP2GMD to baitowanie katolików


@Bagietsooon: bo to jest baitowanie katolików xd można dyskutować czy jest udane lub nie. Czy jest na miejscu lub nie. Ale #!$%@? jedynym celem tego inka było baitowanie katoli. I jeśli tego nie kumasz to jesteś bardziej #!$%@?ęty od kapeli.
@LogicznaKalkulacja: weź tam na zakrystię się przejdź to może Ci ksiądz po starej znajomości pokaże co i jak xd
@uriel_ck: xD
nawet nie czytam, odezwij sie jak ochloniesz kiedys i nauczysz sie rozumiec pewne rzeczy, sugerujesz, ze kogos wyzywam, gdy osoba przeze mnie obrazona wyzywa kapele z powodu memicznej dziary, nie jego cialo, wiec #!$%@? mu do tego xD
@Thiocomaster: ?? xD
ty chyba nie wiesz jak opiaty dzialaja, jesli sugerujesz pisanie w trakcie dzialania, a dwa, monar mnie nie czeka misiu, bo to jedyna metoda leczenia mojego bolu,
W sumie, az napisze w kolejnym komentarzu, do dzis nie potrafilbym zrobic sobie dziaby dla beki, bo Ricky byl robiony 100pro powaznie i ma to pelen background, ale #!$%@?, poznalem tyle ludzi co dziabalo swoje cialo w stanach pelnego zgonu i to jakies totalne glupoty, wysrywy, majac z tego do dzis beke i nie zalujac, ze zrozumialem, ze #!$%@? mi do tego a tym bardziej wam, aby oceniac czy ktos jest debilem,