Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: przeciez w internecie każdy pisze na poważnie, internet to poważny biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba sie dostosowac do poziomu, wykop to taki kabaret i standup w jednym


@czakra_odbytu tak, tak, dzisiaj jak debilowi udowodnisz, że napisał głupotę to powie, że trollował. Z twoim komentarzem jest identycznie. Po prostu lubisz się #!$%@?, mentalność Janusza z lat 90' jest ci bliska i taka prawda ¯_(ツ)_/¯
@DoktorNauk: Wykop - miejsce, gdzie jeśli napiszesz, że nie śmieszy Cię coś, co jest aktualnie na czasie to Cię nazwą normikiem albo freethinkerem.

Polskie standupy to po prostu nieśmieszne gówno - żarty słowne, sytuacyjne czy geopolityczne wymagają dużo więcej niż #!$%@? w co drugim słowie albo mówienia o sraniu. Ale jeśli ludziom się to podoba - a proszę uprzejmie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Idźcie na Cejrowskiego, ma fajne standupy mimo, że go nie lubię

@WielkiNos: no ciekawe to jest, ale jak ktoś pójdzie z nastawieniem, że będzie śmiesznie, to się zawiedzie. To bardziej takie luźne pogadanki, dawka humoru niewiele większa niż w jego programach czy książkach.
@DoktorNauk: te standupy z telewizji są tak śmieszne jak ten jeden kolega, którego każdy ma i który nie umie opowiadać dowcipów i nikt go nie zaprasza na imprezy, a jak już przyjdzie to nikt z nim nie rozmawia. Natomiast byłem na paru standupach na żywo i to jest kompletnie inna klasa. Aż byłem zaskoczony, że przez 2 godziny od pięciu standuperów nie usłyszałem ani jednego dowcipu znanego mi wcześniej z internetu,
Idźcie na Cejrowskiego, ma fajne standupy mimo, że go nie lubię @WielkiNos: no ciekawe to jest, ale jak ktoś pójdzie z nastawieniem, że będzie śmiesznie, to się zawiedzie. To bardziej takie luźne pogadanki, dawka humoru niewiele większa niż w jego programach czy książkach.


@mainecoompf no tak, ale uważam to za lepiej spędzony czas niż taki np. Lotek, który głównie przeklina i to jedyne momenty kiedy ludzie się śmieją.
mnie smuci,ze zaden stand uper nie nawiązuje do polski i co sie w niej dzieje ,same tylko badziewie, nawet z polityków sie nie smieją zbytnio.


@mamajasia12: Takie #!$%@? osoby, która zna może max 3 nazwiska z polskiej sceny stand upu. A co powiesz na temat Michała Leji?

https://youtu.be/Sov_Mlugpvw

I nie chodzi mi o to, że ma ci się to podobać, albo nie, po prostu stwierdzenie, że polski stand up nie porusza
Ci którym się podoba Polski stand up są troglodytami. Jedyne dobre wrzuty z całej tej plejady #!$%@? zrobił Petryka w krótkim monologu o transformersach i lotek w poidełkach dla kurczaków.


@Kraciach: Nie do końca rozumiem tej opinii... Nie uważasz się za troglodytę -> nie podoba Ci się polski standup -> nie oglądasz.

Ty jednak wydajesz opinie, że jedynie dwa kawałki są spoko -> musiałeś oglądać dużo, żeby mieć porównanie -> dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pogadajmy: widzisz, to jest jak w tym powiedzeniu: jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić. Chodzi o to że co jakiś czas ktoś coś poleci z otoczenia lub z internetu, albo jest kilku standuperów polecanych, włączasz i okazuje się że nie da się tego słuchać bo to szajs najniższych lotów niczym nie różniące się od kabaretu w TV, tylko tutaj dużo przeklinają.