Wpis z mikrobloga

@Kraciach:
Oczywiście rozumiem, że Ci się nie podoba i oglądasz tylko sporadycznie, luzik. Ale wtedy nieuprawnione są opinie, że ze wszystkich standupów tylko dwa są dobre. Chodzi mi jedynie, że możesz pisać o tych zobaczonych, a nie o ogóle, jak jakiś znawca, bo znasz tylko mały jego wycinek.
@MyPhilosophy: tylko że polski Stand-Up to znacznie więcej niż Pacześ i Lotek; to tak jak by pisać ze Polska muzyka to tylko Disco Polo. To tak jakby napisać ze Polska muzykę to gówno słysząc tylko „Miłość w Zakopanym”

Po tym co piszesz tez widać ze nie znasz sceny polskiego standupu szerzej.
Jeśli mi się coś mie podoba to po prostu tego czegoś nie oglądam. Ew w dyskusji poruszam dany temat podając
@Usmiech_Niebios: kurde muszę z pamięci. Michał Kempa 3 wojna światowa, dość mało przeklina, Wojtek fiedorczuk też mało i Agnieszka Matan-Barbórka dość mało przekleństw. Musiałbym odpalać każdego pod tym kątem, więc wybacz ale nie chce mi się.
@Kraciach: Kwestia gustu. Nie chcę Cię przekonywać, że nie masz racji i są ogólnie dobre. Dla Ciebie to może być gówno i spoko. Jedyne o co mi chodzi, to opisałem wyżej. Skoro niewiele ich widziałaś, to bez sensu brzmi, że dwa bity są dobre, a reszta standupu do dupy. Uprawnione jest za to napisanie, że wszystkie oprócz dwóch KTÓRE WIDZIAŁAŚ, są do dupy. Wtedy zero uwag do takiego stwierdzenia.

A skoro
@michal_szn: nie napisalem ze z USA jest inny, jestem starszego pokolenia i pamietam Billa Hicksa czy Georga Carlina, jest to cos nieporównywalnego do tego co widziałem u polskich standuperów, no ale to juz minione czasy, wspolecznie niektórzy nie są źli, można powiedzieć, że "miewają momenty" kiedy ich żart jest dobry
@michal_szn: Tez jestem starszej daty i dużo bardziej podoba mi się klasyka, po prostu „uruchamiam się” na argument ze coś jest u nas prostackie a na zachodzie nie.
Jest dokładnie odwrotnie, nasi trochę dążą do tego, żeby było prostacko jak np w USA

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mobutu2: Amatorszczyzna w tym streamach była najlepsza. Nigdy nie było wiadomo, co na danym streamie się zepsuje. Przez moment nawet istniało coś takiego na bingo Szumowski i Rejent ( stworzone przez jednego z widzów) gdzie wykreślało się tematy/ zdarzenia pojawiające się na streamie. Przegląd romantyzmu akurat to był jednym z moich mniej lubianych segmentów, ale rozumiem zamysł. Chodziło po prostu o bekę z żenujących tekstów, a akurat Szumowski jest fanem żenujących
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pogadajmy: nie bardzo ten występ, dobrze że nie klnie jak idiota, poza tym nic nadzwyczajnego, zabawny kilka razy nic więcej. Jego bardziej śmieszą te żarty niż widownię, facet nie potrzebuje publiki żeby się dobrze bawić. Dawaj dalej, bo ten nie dowiózł.