Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: Ale się sami krytycy wielcy wyłonili, normalnie lordowie z wysublimowanym humorem, ojojoj, nie bawią mnie takie rzeczy, ja jestem poważny człowiek, a standup to humor dla plebsu! XD Ależ musicie mieć smutne życie, że taka prostota do was nie trafia, wyluzować też pewnie wam okrutnie ciężko by zwykły humor was rozśmieszył. Jak nic to wy jeździcie na ograniczeniu do 90, pięćdziesiąt na godzinę, bo "skoro nie czuję się pewny to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DoktorNauk: ehh nie sądzicie że te Wasze opinie na zasadzie "ale gówno" nie mają sensu? Każdego bawi co innego a na standup jest target i są ludzie którzy się świetnie na tym bawią. Też nie jestem odbiorca ale opinia ma sens kiedy jest krytyczna lub daje jakąkolwiek wartość. Chyba że ta bezsensowna krytyka Was po prostu dowartościowuje
@Deathstroke: Jezu, jak się zesrał bo kogoś nie bawi pewien typ humoru :D Włączyłem kiedyś tego całego Lotka. Co druga puenta żartu musiała mieć jakieś przekleństwo, przy którym widownia zaśmiewała się w głos jakby usłyszenie słowa "#!$%@?" w żarcie to była najzabawniejsza rzecz na świecie :D Nie no, super humor! Masz rację, mam kija w dupie bo nie śmieszy mnie polski stand-up albo teksty Nocnego Kochanka :D
Lubię np stand-upy Gervaisa
@Creed-Bratton: A no tak, bo stand up musi mieć PRZESŁANIE, bo to ten rodzaj humoru, że człowiek się bawi i skłania go to do refleksji xD Zagraniczne stand upy mają w sobie to coś! XD A w polszy tylko #!$%@? i #!$%@?, a widownia cieszy, #!$%@? xD Rok 2022 a ludzie mają bekę z innych co mają bekę xD Jak można śmiać się z takich prostackich rzeczy, o raju xD
@DoktorNauk: posłuchajcie mnie wszystkie wykopki, które piszą swoje...powiedzmy że opinie.
Polski stand up jest długi i szeroki, bywa abstrakcyjny, chamski. Nawet skłania do refleksji! Poniżej wysyłam wam kilka nazwisk, poczytajcie sobie ci mniej więcej reprezentują na scenie i dajcie ludziom spokój. Jeśli nic z tego cię nie śmieszy...to cóż ciekawe zjawisko.
Antoni syrek Dąbrowski, Tomasz Borkowski, Paweł chałupka, Grzegorz dolniak, Wojtek fiedorczuk, Abelard Giza, Michał Kempa, Błażej Krajewski, Magda Kubicka, Michał