Wpis z mikrobloga

@rebelyell: co za pi3rdolenie i konkurs w komentarzach pod wpisem kto co bardziej pamięta i co lepsze było XD telefon na korbkę był lepszy i koncerty w Jarocinie milienialsi zasrani.

A na serio - co to za gadanie że ludzie byli inni wtedy, lepsi, że nie robili tego czy tamtego? Oni umarli? Wyginęli jakoś, jakaś choroba ich dopadła i dziś już nie istnieją? A ci co teraz nagrywają na koncertach albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja byłam rok później - nawet nie brałam telefonu, bo nie był mi potrzebny. Do dzisiaj pamietam mega koncert Pearl Jam, Kasabian czy The Dead Weather ( ͟ʖ)

@CzarnyBratek: dla mnie w 2010 najlepszy był koncert Archive w namiocie - do tej pory najlepszy na jakim byłam, po koncercie Pearl Jam zaczęłam ich słuchać, byli świetni i byłam pod wrażeniem jak sympatycznym człowiekiem jest Eddie
@mikau właśnie dlatego nie jeździsz na festiwale bo za dużo analizujesz zamiast słuchać i brak Ci czasu i umiejętności dzielnia się czymś co czujesz z ludźmi.
Czekam na kolejne analizy. Całuje!
Zero oskarowej, julkowej, instagramowej propagandy.


@rebelyell: Opener od samego początku był bananową imprezą więc już nie świruj że kiejś to było, teraz to nie ma xD może te pierwsze edycje miały jakiś niszowy charakter, ale już jak zacząłem studia w 2005 roku to na Heineken Open'er się jeździło tak samo dla muzyki jak i dla szpanu, żeby sobie fotki w kaloszkach zrobić xD
@advert poka foty na pw w kaloszach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze się zgodzę bo to Twoje emocje,. moje są inne i dyskutujemy czyje lepsze.
Opener zaczął się od mola w Sopocie.
Cały zestawy ludzi, pasjonatów muzyki, chętnych nowych rozwiązań na tym pracował. Kiedyś byłem częścią tego.
Tak,. ten festiwal musi zarabiać i czerpać z nas.
Jest wiele festiwaliz teraz w sezonie można wybierać.
Wiesz co jest ważne?
chyba w usa, w Polsce krzykiem mody były Samsungi Avile i Nokie skleroźniku


@uefaman: w nokiach przeciez byl symbian, to smartfon. Avila to było gówno dla plebsu, chyba chciałeś coś wspomnieć o Omnii. Lata ci sie mireczku #!$%@? i sie rzucasz do innych. Już 2007 to premiera iPhone'a a gówniarze dawno latali z Nokiami przynajmniej e73
@rebelyell: W sumie współczuję tym nastolatkom, co maja cale życie telefon przypięty do reki i bardziej je obchodzi co pokażą na Insta niż to jak naprawdę będą się bawić. Nie mówię, ze same takie są, bo wiadomo, ze sporo młodych osób przyjechało się bawić i miło spędzać czas.