Wpis z mikrobloga

Cbyba najlepszy opener na którym byłem to ten z 2009. Zero oskarowej, julkowej, instagramowej propagandy. Czyste obcowanie z muzyką i ludźmi.
Atmosfera po koncercie Prodigy, 4 rano i wszyscy szczęśliwi i o takie openery nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opener #muzyka
rebelyell - Cbyba najlepszy opener na którym byłem to ten z 2009. Zero oskarowej, jul...
  • 119
  • Odpowiedz
  • 6
@uefaman tu nasz rację. Widać to na klipach, które wrzuciłem. Nielicznych było stać na tel z dobrą kamerą. Spójrz na klipy ile telefonów nagrywa koncert a jak wiele osób po prostu ma wolne ręce i się bawi.
Nie wiem czemu tamten wykopek się do Ciebie spruł.
  • Odpowiedz
  • 1
@spinorbital już dawno nie. Openery od lat były w miarę wysoko oceniane w światowych rankingach imprez masowych. Ostatnio podupadł niestety.
Bywałem na Glasto, Sziget, Tomorrow .
Więc mam do czego się odnieść.
Z farszem mordo (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 5
@spinorbital więc wiesz, że festiwal stanowią jego odbiorcy.To był ostatni dobry opener. A potem się zaczęło gówno socjal mediowe i #!$%@? hajsu. Jak wcześniej wspominałem, znak czasu i technologii ale zawsze będziemy my na festiwalach po muzykę a nie dla bycia. Chociaż artyści też idą z tą falą i odjebią koncert a ludzie napiszą: o #!$%@? jaki zajebisty koncert. Widzisz po artyście czy się męczy czy che przemówić do nas.
Ale to
  • Odpowiedz