Wpis z mikrobloga

Cześć, skłaniamy się z mężem ku zakupie odkurzacza bezprzewodowego. Głównie stawialiśmy na Dysona, ale już sama nie wiem - ludzie go kochają albo nienawidzą. Trochę nie uśmiecha mi się wydawać kasę na coś co może nie zadziałać, bądź ledwo.
Mamy psa z długą sierścią, na pierwszym piętrze mamy panele natomiast na górze wykładzinę.
Jaki odkurzacz polecacie i co Wam się sprawdza a co nie :)

Ratujcie :)

#dyson #odkurzacz #agd #kiciochpyta
  • 16
@dziamdzior: Dyson jest zajebisty - polecam.
Jak kupisz to zobaczysz, że tej sierści jest znacznie więcej, niż ci się wydawało.
Ale do bardziej "gabarytowych" śmieci, typu rozbite szkło albo papierki, warto zostawić "klasyczny" odkurzacz.

@dziamdzior: Dyson rządził, dopóki Samsung nie zrobił JET90 w wersji complete wg mnie.
2022 rok to pierwszy kiedy ktokolwiek wyprzedził Dysona w sprzedaży odkurzaczy typu stick.
Sprzedając x lat sprzęt agd - dla mnie JET90 jest lepszy.
@FreeSpartacus: dla mnie siła ssania jest większa w Samsungu mimo, że na papierze moc ma większą Dyson. nie mam go aktualnie na sklepie i nie pamiętam, ale w nim chyba też trzeba cały czas trzymać przycisk, jeśli nie wyprowadź mnie z błędu bo serio sobie nie mogę przypomnieć.
@Notakaprawda: Tak, trzymanie przycisku jest wymagane podczas odkurzania. Nie przeszkadza.
Jesli chodzi o sile ssania, to typowy samsung, wsadzmy wiecej rdzeni, ramu, itp. nie wazne czy jest potrzebny. Nie widze potrzeby zwiekszenia mocy ssania jesli zbiera wszystko przy obecnej. Ae ok sila ssania moze byc wieksza.
@FreeSpartacus: No właśnie, mi w v11 motorhead jak testowałem #!$%@? to przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Typowy Samsung? Przeginasz :)
Jak mam w telefonie obecnie 12 GB ram, 888 Snapdragona, a zależy mi na mega wydajnym telefonie to nie jest to potrzebne?
Ja mogę powiedzieć - typowy sekciarz Dajsonista.
Nie ważne, że coś komuś lepiej leży - Dajson najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notakaprawda: Absolutnie nie koloego, tylko napisales ze Samsung zostawil z tylu Dysona, co po argumentach ktore przedstawiles raczej nie ma miejsca chociaz widaac roznice w sile ciagu. Z tego co czytam przez ta sile ciagu chodzi duzo glosniej. Wiec moze Dyson po prostu znalazl balans pomiedzy sila ciagu a glosnoscia. Ale spoko niech bede sekciarzem, widze se sprowadzasz rozmowe do kanalow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notakaprawda: jest większa siła bo ma mniejszą średnicę rury w dysonie trzeba trzymać przycisk ale leży w tak naturalnym położeniu że się nawet o tym nie pamięta.@FreeSpartacus: bierz dysona