Wpis z mikrobloga

@yolllx33:
Nobody cares.

W sensie podejrzewam, że większość już o niej w ogóle nie myśli xD
Było śmiesznie póki ten głupawy program człowieka zabawiał przez godzinkę wieczorem, ale to raczej na zasadzie jakiegoś szmatławca, którego człowiek kupuje do pociągu, żeby przez godzinę podróży nie zostać sam na sam ze swoimi myślami, głębokim poczuciem winy i rozczarowania samym sobą, co w połączeniu z marnością świata, stałoby się li i jedynie prostą drogą
@yolllx33: A tak serio, strasznie dawno nie byłam na wykopie zapomniałam jak tu śmiesznie xD
Naprawdę myślałam, że większości tych ludzi już nie ma, albo dogorywają na instagramie. Mądra Karola czy nie mądra, trudno powiedzieć, jakoś mniej mnie bawi ocenianie ich romantycznych decyzji w świecie rzeczywistym. Ja tam wszystkim uczestnikom dobrze życzę, co mi tam, mam nadzieję, że im się jakoś życie poukłada.
@yolllx33: Poważnie nurtuje Cię temat Karoliny w sobotni wakacyjny wieczór....? I to jeszcze ponad miesiąc po zakończeniu emosji programu? Niech dziewczyna będzie szczęśliwa z kim chce - program się skończył i niech wszyscy byli uczestnicy żyją jak chcą. Ocenianie kogoś po montażu produkcyjnym, a następnie przekładanie tego do życia realnego jest chore... nic na ich temat nie możemy konstruktywnego powiezdieć bo mówimy o osobach które wybitnie były podkręcone przez produkcję do