Wpis z mikrobloga

Skończyłem dziś Shadow Warrior 3

Właściwie zagrałem w to z polecenia @BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: i chciałbym mu za to bardzo podziękować.

Bawiłem się fantastycznie. Ta gra to połączenie takich tytułów jak Doom i Ghostrunner, okraszone humorem, którego nie powstydziłby się sam Deadpool.

Fabuła jest do bólu sztampowa i można powiedzieć ze jest drugoplanowa. Najważniejsza jest sama rozgrywka, która jest po prostu fantastyczna. Do tego mamy zróżnicowany arsenał broni, który pomaga siać nam zniszczenie wśród przeciwników.
Gra jest liniowa co w przypadku tego typu produkcji jest dla mnie plusem. Poziomy są tak zaprojekowane że nie idzie się na nich zgubić, a mimo to i tak nie jest ciężko ominąć wiele znajdziek, które pomogą rozwinąć umiejętności bohatera czy też możliwości broni.

Do tego bardzo prosta i przyjemna platyna. Gra też nie należy do długich, więc można ją ograć jako przerwa między większymi tytułami.

#ps5 #ps4 #gry #ghostwarrior3 #ghostwarrior #playstation
SpiderFYM - Skończyłem dziś Shadow Warrior 3

Właściwie zagrałem w to z polecenia @...

źródło: comment_1656796253wgYYxePhFmyrulSLcSiwXE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: fajna tak do połowy, później już zaczęło wiać nuda( te same animacje, ten sam schemat tylko inne kolory mapek) ale fakt acziki łatwo wchodzą, chyba wpadło 35/39 a nic specjalnie nie robiłem niz tylko grałem
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: ja wczoraj skończyłem a wpadła mi w oko tylko dlatego, że za kilka dni wylatuję z ps premium. Nie grałem w 2 to trochę dziwnie było na początku ale przyjemny shooter trochę za szybko zdobywa się wszystkie bronie i przez połowę gry już nic nowego nie ma. Myślałem, że grałem w miarę na szybko a tylko 3 trofek do platyny brakuje XD
  • Odpowiedz