Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj byłem testować spiritboxa w środku dnia na cmentarzu żydowskim na końcu mojego miasteczka. Nie nagrywaliśmy z kolegą, bo nie liczyłem, że cokolwiek się stanie, ale było parę intrygujących momentów.
Zadawałem pytania jak każdy yotubowy ghost hunter: "czy ktoś tu z nami jest", "jak macie na imię" itp. w trakcie tych czynności migała mi lampka na przodzie radyjka (później doczytałem, że jest to dioda odczytująca skoki i spadki temperatury - hehe podobno ektoplazma i chłód zawsze obecne z duchami xD), która nie migała nigdy wcześniej. Kiedy lampka pikała chwilami poprosiłem "dajcie znak diodą, że tu jesteście" i nie wiem czy dioda pikała intensywniej, ale gdy poprosiłem by przestali i nie świecili diodą w urządzeniu dziwnym zbiegiem okoliczności dioda i dźwięk wydawany przy jej miganiu zamilkły na kilkadziesiąt sekund ¯_(ツ)_/¯ . Oczywiście jakieś pojedyńcze sylaby niezrozumiałe dla ucha wydobywały się z radia, ale mogły być jakieś dalekie fragmenty audycji radiowych. Mówię dalekie, bo na paśmie AM przestali nadawać w Polsce w latach 90-ych i mało kto używa innego pasma niż FM.
Niemniej jednak ja, ani kumpel na sobie nie odczuliśmy jakiegoś zimna. Zapytałem jeszcze "czy możemy coś dla was zrobić, zapalić znicz?" i były tylko sporadyczne piknięcia, ale gdy zapytałem "czy pomodlić się za was" dioda i sygnał dźwiękowy rozpikały się na całego. Idąc już w stronę drogi przez trawnik prowadzący do bramy cmentarza radio znowu zaczęło pikać intensywnie. Najciekawsze jest to, że było na czuwaniu, tzn. gdy przytrzymasz przycisk "power" to radio się wyłącza i na wyświetlaczu widać jedynie symbol stanu baterii. Przestało dopiero jak wyciągnąłem jedną baterię. Potem uzmysłowiłem sobie czemu radio tak się rozwrzeszczało na pytania "czy się pomodlić za nich?" - chyba żydowskie duchy się poirytowały, że ktoś chce się za nie modlić po chrześcijańsku xDDD. Jak się uda dziś idę na normalny cmentarz działać dalej i jeśli wyjście wypali to dam znać w najbliższym czasie co się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Aaa, tu macie fotkę tego żydowskiego cmentarza z google, bo sam nie wpadłem na to by zrobić. Tu wygląda ładniej, bo teraz strasznie zarośnięty pokrzywami xD.
#paranormalnemirkowyznania
LubieChleb - Przedwczoraj byłem testować spiritboxa w środku dnia na cmentarzu żydows...

źródło: comment_1656847470iZeO0L8TL6LYrisC7t6kyS.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@LubieChleb: W temacie "testowania" nawiedzonych miejscówek ciekawy film jest na ten temat i ciekawie wyjaśniają kilka zjawisk, które ludzie często mogą w takich miejscach brać za oznaki nadprzyrodzone, a i rozbierają te wykrywacze duchów pokazując jak "działają"
Rzuku - @LubieChleb: W temacie "testowania" nawiedzonych miejscówek ciekawy film jest...
  • Odpowiedz