Wpis z mikrobloga

Jak #!$%@?ć ludzi na siano?

- #!$%@? wraz z Zyniakiem, że BE EM WU wygrywa osoba która kiedykolwiek kupiła coś w sklepie Isamu bądź Nitra.
- Taka osoba kupuje sobie coś z myślą o wygranej
- Zwycięzca wybrany osobiście - znajomy znajomego.

Nieźle się bawisz Isamu x bolą mnie plecy... Większego #!$%@?ństwa nie dało się zrobić dla ludzi dzięki którym masz siano. Może warto coś nagrać Panie @sawardega jak już mówimy o przekrętach. Na Ekipie gdy była w Prime to było nagrywane, to może teraz pora to zrobić na dwóch dinozaurów YT? :)

#famemma #isamu #polskiyoutube #youtube #bmw #samochody #friz #wardega #wataha
danoneek - Jak #!$%@?ć ludzi na siano?

- #!$%@? wraz z Zyniakiem, że BE EM WU wygr...
  • 20
@langer: No właśnie za bardzo nie widzę żadnego sensownego wytłumaczenia.

Wybrał bo nie może być to losowane, bo trzeba to zgłosić i zapłacić podatek. Czasu miał ponad pół roku na zgłoszenie tego, a zapłacić podatek, no cóż.. inni twórcy (np. Budda) potrafili zapłacić dodatkowo podatek, on nie potrafi jak widać ¯\_(ツ)_/¯

@Slavcel: Jak najbardziej, ale myślisz, że taki Revo poruszy ten temat, czy Wardęga? Wątpliwe. Wystarczy poruszyć chociaż temat, a
@Cztero0404: Jesteś głupi za przeporszeniem czy udajesz? Podstawowe kryterium aby wygrać to BMW to zakup czegokolwiek w ich sklepie. Wygrywa totalnie losowa osoba z FB XD Zresztą jeśli dalej nie rozumiesz w czym leży problem to zajrzyj pod film i poczytaj komenatrze.
@disnemar: Znaczy wiesz mi to tam lata koło dupy, ani nie robię tam zakupów XD Ani nie interesuje mnie ten gruz, ale niektórzy pewnie wierzyli w to, że wygrają. No cóż.. Wygrał przypadkiem znajomy znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°)