Wpis z mikrobloga

Za miesiąc rozpoczynam urlop, jako, że jestem osobą aspołeczną - chciałbym zapytać czy ktoś orientuje się czy są organizowane jakieś wyjazdy dla singli (lub korzystał z takich usług). Ewentualnie proszę o informację o ciekawych miejscach w których można spędzić kilka dni. Najlepiej woj. dolnośląskie.

Cóż, mimo 28 lat, raczej samotnie spędzam czas, nie uważam się za jakiegoś #przegrywa, mam satysfakcjonująca pracę i swoje hobby. Jednakże brakuje mi charyzmy lub dynamiczności. Jestem rozmowny raczej po bliższej znajomości.
Jak mam siedzieć 2 tygodnie w domu i myśleć o swojej nieporadności społecznej to raczej zwariuje.

#samotnosc #podroze
  • 9
@sa_powody_do_mruczenia Może nie do końca aspołeczny, nie mam najmniejszego problemu dogadać się na stopie zawodowej. Możemy przyjąć, że w życiu osobistym niewiele interesujących rzeczy się dzieje. Dzięki za odpowiedź, rzucę okiem na grupy mimo wszystko.
@Bennacchio: Jak masz własne auto, to bym polecała Kotlinę Kłodzką. Można tam i do Międzygórza i na Śnieżnik, ale też w Stołowe podskoczyć. Gmina Radków się promuje mocno w necie - mają tam zalew, blisko do Skalnego Miasta.
Oczywiście warto o Kłodzko i Bystrzycę zahaczyć. Ja np lubię bardzo klimat uzdrowisk - Kudowy, Polanicy, to też bym skoczyła. Nie wiem co lubisz dokładnie, w moim odczuciu Kotlina daje sporo opcji -