Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@matigala: Zacząłeś pracować za późno. Ten seba już zapewne w wieku 14 lat pracował u rodziców na swój sukces #pdk. Ten biznes mu się po prostu należał.

Z drugiej strony, ja tez zacząłem pracować w wieku 15-16 lat (wakacje na budowie na pierwszy PC). W domu nigdy się nie przelewało, nawet nie było kasy na wycieczki szkolne. Teraz mam wszystko na co potrzebuje. Dom w PL, dom w USA, samochody
@matigala: bo kasę w kapitaliźmie masz głównie dzięki kapitałowi a nie pracy :D ALe ludzie to lubią, bo myślą że magicznie to oni będą tymi nielicznymi co dymają innych i dostają sraki jak usłyszą np o progresji podatkowej. Wolą płacic proporcjonalnie większe podatki, wolą napierdzielać na pensję minimalną itd., wszystko dlatego że wmówiono im marzenia o tym, że to oni będą kiedyś na szczycie, więc trzeba utrzymać system, gdzie większość jest
I tak i nie, jak starzy są bogaci to są wymagający i często robią nacisk na dziecko taki ze się #!$%@? w narkotyki albo uzależnienia od seksu czy alkoholu żeby z tym dawać sobie rade

lubił się wywyższać a innych traktował z góry i kpił.


@matigala: nie mogliście się zebrać na niego i zagłębić, zacząć prześladować i ogólnie zrobić mu z życia piekło za to że nie da się z nim
@szybki_zuk: Dokładnie najgorzej jest zdobyć ten kapitał. W tym jest niezła udręka. Jak już masz z 1M zł, to można coś zacząć działać. Tylko nie mówię tu o inwestycji w dom, tylko w jakiś sensowny biznes. 10 tysięcy trzeba 100 razy przemnożyć żeby zarobić 1 MLN zł. żeby zarobić kolejny wystarczy podwoić tą kwotę. Im więcej masz, tym łatwiej się zarabia pieniądze.